Wiadomości

 • 4 komentarzy
 • 4242 wyświetleń

Chcesz być żołnierzem?

Jeśli marzysz o karierze w wojsku, to z pewnością nie chcesz przegapić wydarzenia, jakie będzie miało miejsce 1 kwietnia w Wojskowym Centrum Rekrutacji (WCR) w Łomży. 

Już w najbliższą sobotę, w ramach wydarzenia „Zawodowa Służba Wojskowa w Twoim Zasięgu”, do łomżyńskiej placówki WCR zawitają przedstawiciele z: 

 • 18 pułku rozpoznawczego w Białymstoku,
 • 15 batalionu saperów w Orzyszu,
 • 18 pułku logistycznego w Łomży,
 • 11 pułku artylerii w Węgorzewie,
 • 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej,
 • 15 Brygady Zmechanizowanej w Giżycku,
 • Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku,
 • Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego,

  by przedstawić kandydatom do zawodowej służby wojskowej ofertę służby w danej jednostce wojskowej. Osoby, które zdecydują się objąć proponowane przez przedstawicieli jednostek wojskowych stanowiska służbowe będą również mogły umówić termin badań lekarskich i psychologicznych wymaganych do powołania do zawodowej służby wojskowej. 

 

Udział w wydarzeniu „Zawodowa Służba Wojskowa w Twoim Zasięgu” to nie tylko możliwość porównania ofert poszczególnych jednostek wojskowych, ale także znacznie przyspieszony proces rekrutacji,  który  pozwoli na szybsze podjęcie służby wojskowej.

 

Do udziału w akcji zapraszamy zarówno zainteresowanych zawodową służbą wojskową, niezależnie od wieku czy płci, jak i osoby które jeszcze nie miały kontaktu z wojskiem i dopiero chcą odbyć szkolenie podstawowe w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej.  

Wydarzenie „Zawodowa Służba Wojskowa w Twoim Zasięgu” odbędzie się w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Łomży, w najbliższą sobotę (1 kwietnia) w godzinach od 10.00 do 14.00. 

 

Nie zwlekaj i zapisz się już do udziału w wydarzeniu! 

 

Rejestracja telefoniczna – 261 385 777. 

 

Komentarze (4)

Obowiazkowa sluzaba wojskowa powinna zostac przywrocona, wtedy te mlony lpgqwerty stali by sie prawdziwymi mezczyznami.

A co wojsko ma do lgbt? Myślisz, że w wojsku nie ma homoseksualistów? Oj zdziwił byś się...

Proszę wybaczyć mój język, ale idiotyczniejszego komentarza niż ten najwyższej to chyba nigdy w dziejach tego portalu nie przeczytałem niż ten od użytkownika, stawiającego pytanie jako swój nick. Aż dziw, że przeszedł on weryfikację admina.
Zwrócę się bezpośrednio - gościu, czy ty naprawdę sądzisz, że // jest w stanie wpłynąć na czyjeś poglądy lub orientację? Z tego co mi wiadomo, w tym kraju istnieje WOLNOŚĆ w tych aspektach, a takie próby "nawracania" na opcję "jedyną słuszną" to przejaw ograniczania tychże wolności. Pozwólmy ludziom żyć tak, jak uznają za stosowne.
Jeśli serio klasyfikujesz wojsko jako "ośrodek wychowawczy", to jesteś w srogim błędzie. Pomijam już aspekt, że obowiązkowa służba wojskowa to tylko zabieranie młodzieży cennych miesięcy młodości, których już nikt im nie przywróci.
Znając życie masz najwięcej w temacie do powiedzenia, bo Ciebie już ewentualne nabory nie dotyczyłyby. Klasyka gatunku.
Człowiek człowiekowi wilkiem.

Byłeś w wojsku Polaku
Ty byłeś i nic to nie dało nadal jesteś chamem i prostakiem . Wstyd.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.