sobota, 2 lipca 2022

Kultura i rozrywka

Cejrowski "Boso do Białegostoku"


Już 28 listopada 2008 r. o godz. 19.00 w Kinie Pokój w Białymstoku odbędzie się spotkanie z najpopularniejszym polskim podróżnikiem – Wojciechem Cejrowskim.

To wyjątkowa osobowość, której nie trzeba przedstawiać - badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society).
Wydał 6 książek o łącznym nakładzie ponad 100 tys. Egzemplarzy. Ostatnia z nich - "Gringo wśród dzikich plemion" - otrzymała nagrodę im. Arkadego Fiedlera "Bursztynowy Motyl" dla najlepszej książki podróżniczej roku 2003. Od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 40 krajach na 6 kontynentach.

Do Białegostoku przyjedzie już po raz drugi, na specjalne życzenie publiczności i swoich fanów. Tym razem z zupełnie nowym programem.

Wieczór uświetni pokaz slajdów. Po spotkaniu będzie można kupić książki, które autor podpisze, a także ulubioną herbatę Wojciecha Cejrowskiego-  Yerba Matę wraz z akcesoriami do jej zaparzania.

Bilety w kasie kina Pokój w cenie 38 zł.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.