Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10040 wyświetleń

Burmistrz Online

Burmistrz K. Waszkiewicz odpowiada na Państwa pytania...

Kruszynce-straż miejska
Nie odtępuję od zamiaru powołania straży miejskiej. Moment jej zaistnienia zależy od możliwości budżetowych, co wkrótce zostanie doprecyzowane. Odwzajemniam pozdrowienia.

Mieszkańcowi-Skośna
Nie było moją intencją żadne rankingowanie radnych, gdyż z Radą Miasta w obecnym składzie współpracuje mi się bardzo dobrze. Państwo radni starają się najskuteczniej jak potrafią reprezentować interesy swoich wyborców - dotyczy to z pewnością i Pani Antropik, którą był Pan uprzejmy wymienić w kontekście ulicy Skośnej. Inwestycje są zaś realizowane według pewnego porządku przyjętego w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym i zależą od możliwości budżetu. Modernizacja ulicy Skośnej była zaplanowana do realizacji w tym roku, gdyż jej stan zagrażał bezpieczeństwu. Realizacja nieco się opóźniła, ponieważ pierwszy przetarg został ze względów formalnych unieważniony. Drugi przyniósł rozstrzygnięcie i inwestycja jest obecnie realizowana.


www.burmistrz.e-grajewo.pl

Komentarze (6)

A co z Grajewskim szpitalem?Jaki Pan ma udzial w prywatyzacjii?
To zupelna klapa.Ludzie chca zyc a Pan zabiera im prace poprzez zwolnienia ze szpitala.

Jaka Prywatyzacja? Polecam art. na tej stronce
http://www.wube.pl/nuke/modules.php?name=News&file=article&sid=884

Dlaczego chowa pan głowę w piasek w sprawach szpitala? Jest pan i za i przeciw...

Ja tam nie mam na co narzekać.Mieszkam sobie na Południu niemal na samym końcu miasta i ostatnio nawet zrobiono nam nareszcie przyzwoitą drogę z obszerniejszym parkingiem.Może dlatego tak się tym rajcuję,bo zdałem prawko ;-P Cokolwiek Pan czyni,Panie Burmistrzu,wierzę,że jest to słuszne i życzę wytrwałości w zawodzie.Przy okazji pozdrawiam gorąco Pańskie Boskie Córeczki:Izę i Agatkę(P.S.Iza-puszczaj Ziomalku krótsze sygnałki,Agatko-udanych połowinek!!!)

Informacja dla Aldony:Ja zabiorę tobie cukiereczku nie tylko pracę...

Nie czepiajie się pana burmistsza ON CHCE JAK NAJLEPIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.