sobota, 29 stycznia 2022

Sport

  • 14 komentarzy
  • 12298 wyświetleń

Borkowski testuje nowych

W codziennych treningach Warmii Grajewo uczestniczy ok. 21 zawodników. Trener Warmii Ryszard Borkowski przygotowuje swoją drużynę do zbliżającego się sezonu piłkarskiego i testuje dwóch nowych, czarnoskórych piłkarzy.

- Tak, testujemy Lucien Buala Bola, pochodzącego z Burkina Faso, który jesienią grał w klubie Rega-Merida Trzebiatów (III liga, grupa 2) na pozycji obrońcy. Drugi zawodnik to David Pataki Malewo, grał on w Sokole Pyrzyce (IV liga zachodniopomorska). Jest ofensywnym zawodnikiem, gra w pomocy lub ataku – dla e-Grajewo Ryszard Borkowski

Ostateczny skład grajewskiej III-ligowej drużyny poznamy po 2-3 sparingach, kiedy to szkoleniowcy bardziej poznają umiejętności testowanych zawodników.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

Komentarze (14)

rysiu taki fajny chlopak a jeszcze kawaler..

W dniach 10-14 marca w Bydgoszczy odbędą się konsultacje kadry narodowej rocznika 1990 (U-18).
W gronie 24 powołanych zawodników znalezł się Tomasz Lewosz z Warmii Grajewo

rysiek nie daj sie tym babom bądź twardy

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

Ale trener chyba zapomniał wspomnieć, że trenuje jeszcze 2 innych, nowych. Trzymajcie się chłopaki i dajcie z siebie wszystko!

No tak trenuje jeszcze dwóch: Grzegorz Juzwa, jest wychowankiem Jagiellonii, grający ostatnio w Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, oraz Bartosz Szczepański z Hetmana Białystok. W najbliższych dniach Warmia zaprosi na testy kilku innych młodzieżowców z regionu. Być może zagrają oni w sobotnim sparingu z Koroną Ostrołęka

bierzemy sie za pana Rysia.. dziewczyny :)

Kiedy sa jakies sparingi i z kim ?

Dziewczyny trzymam za was kciuki.

Jutro 26 stycznia Warmia gra z Narew Ostrołęka, mecz prawdopodobnie odbędzie się na stadionie Hetmana przy sztucznej murawie i świetle.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.