piątek, 7 października 2022

Sport

Biegi sztafetowe podczas Dni Grajewa

    Ciekawą imprezą sportową Dni Grajewa były II Sztafety Grajewskie pod patronatem burmistrza miasta. Wzięło w nich udział 16 sztafet, a wśród uczestników byli żołnierze Stanów Zjednoczonych z grupy bojowej NATO oraz zawodniczki i zawodnicy ze Szczecina, Ełku, Ostrowi Maz., Moniek, Warszawy, Prostek i z naszego miasta oraz okolic.

 

   Uczestnicy rywalizowali na trzech dystansach 4 x 480 m, 4 x 960 m i 4 x 1440 m. Ten ostatni dystans był Pamięci Lecha Żabińskiego, a jedna ze sztafet złożona była z jego rodziny i przyjaciół.  Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Moniek, którzy zwyciężyli na wszystkich trzech dystansach. Dla wszystkich były pakiety startowe i medale, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo statuetki.

 

   Imprezę przygotowało miasto Grajewo, MOSiR, GCK i KS Maratonka przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

 

WYNIKI:

4 x 480 m: 1. Mońki, 2.Wardaszka Runing Team, Maratonka Grajewo.

4 x 960 m: 1.Mońki, 2.Maratonka, 3. Rozbiegane Grajewo.

4 x 1440 m:1.Mońki, 2. Wardaszka Runing Team, 3 .USA.

                                                                                                                                                        WJ

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.