sobota, 13 sierpnia 2022

Starosta

  • 1 komentarzy
  • 637 wyświetleń

Biegi Przełajowe (wyniki)

    Dnia 24.09.2011r. w Wojewodzinie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział  255 uczniów z 18 szkół podstawowych  powiatu grajewskiego. Organizatorem Igrzysk był Zespół Szkół w Wojewodzinie, sędzią głównym zawodów  - Krzysztof Wencek.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

DZIEWCZĘTA
KLASY    IV – 2001r

1. Sulewska Paulina – SP Sulewo Kownaty
2. Borkowska Marta – SP Rydzewo
3. Konopka Aleksandra – SP 1 Grajewo
4. Gutowska Weronika – SP Rydzewo
5. Duba Patrycja – SP 1 Grajewo
6. Rawa Klaudia – SP Sulewo Kownaty
7. Fiedorow Paulina – SP Karczewo
8. Popko Natalia – SP 1 Grajewo
9. Łapszys Karolina – SP 2 Grajewo
10. Ignaczuk Patrycja – SP 4 Grajewo
11. Grzybowska Weronika – SP Wierzbowo
12. Niedźwiecka Amelia – SP Rajgród
13. Grzymała Kamila – SP Wierzbowo
14. Bielenica Karolina – SP Wierzbowo
15. Gardocka Patrycja – SP Wąsosz
16. Malinowska Edyta – SP 1 Grajewo
17. Baczewska Weronika – SP Rajgród
18. Mankiewicz Martyna – SP Niedźwiadna
19. Świderska Ewelina – SP 1 Grajewo
20. Skibniewska Monika – SP 1 Grajewo
21. Gleba Natalia – SP 4 Grajewo
22. Chmielewska Ewa – SP 2 Grajewo
23. Skrodzka Oliwia – SP 1 Grajewo
24. Włóczko Justyna – SP 2 Grajewo
25. Wiśniewska Wiktoria – SP 2 Grajewo
26. Mieczkowska Klaudia – SP 2 Grajewo
27. Muczyńska Aleksandra – SP Karczewo
28. Bukowska Julia – SP 2 Grajewo
29. Żurawska Maja – SP 1 Grajewo
30. Milewska Wiktoria – SP Niedźwiadna
31. Truszkowska Paulina – SP Wąsosz
32. Kozikowska Edyta – SP Klimaszewnica
33. Kutniewska Natalia – SP 2 Grajewo
34. Nowicka Urszula – SP Bełda
35. Krasińska Nikola – SP 4 Grajewo
36. Próchniak Oliwia – SP 2 Grajewo
37. Chodnicka Magdalena – SP Szczuczyn
38. Mroczkowska Maria – SP 4 Grajewo
39. Chrzanowska Sylwia – SP Wierzbowo
40. Ruszczyk Adrianna -SP 4 Grajewo
41. Sulewska Joanna  - SP Bełda
42. Szymanowska Emilia – SP 2 Grajewo
43. Cybula Weronika – SP 2 Grajewo
44. Szmyglewska Ewelina – SP 4 Grajewo
45. Tokarzewska Aleksandra – SP Mścichy
46. Czmoch Wiktoria – SP 4 Grajewo
47. Szulińska Aleksandra – SP 4 Grajewo
48. Łochowska Julia – SP Szczuczyn
49. Krystowczyk Julia – SP Szczuczyn
50. Pandel Weronika – SP 4 Grajewo

KLASY V – 2000r

1. Zaborowska Agata – SP Wąsosz
2. Skibniewska Weronika – SP 1 Grajewo
3. Jankowska Justyna – SP Wierzbowo
4. Kozikowska Wiktoria – SP 2 Grajewo
5. Żbikowska Karolina – SP 1 Grajewo
6. Lipowska Paulina – Sp 4 Grajewo
7. Wasilewska Agata – SP Szczuczyn
8. Jabłońska Anna – SP Rydzewo
9. Bagińska Faustyna – SP Wąsosz
10. Walicka Małgorzata – SP 4 Grajewo
11. Grabowska Patrycja – SP Nieciki
12. Wróblewska Justyna – SP Rajgród
13. Grzymkowska Joanna – SP Wasosz
14. Koniecko Klaudia – SP 1 Grajewo
15. Pisanko Natalia – SP 2 Grajewo
16. Ratomska Karolina – SP 2 Grajewo
17. Chilińska Justyna – SP 1 Grajewo
18. Niedbała Klaudia – SP Wąsosz
19. Kisielewska Alicja – SP Mścichy
20. Efir Martxna – SP 2 Grajewo
21. Godlewska Magdalena – SP 1 Grajewo
22. Filipczuk Julia – SP 2 Grajewo
23. Sulima Weronika – SP 4 Grajewo
24. Bobrowska Dominika – SP Wierzbowo
25. Szleszyńska Kamila – SP Sulewo Kownaty
26. Gosk Natalia – SP 4 Grajewo
27. Iżbicka Monika – SP 2 Grajewo
28. Semborowska Sylwia – SP Wasosz
29. Zawadzka Weronika – SP2 Grajewo
30. Statkiewicz Anna – SP Mścichy
31. Piasecka Daria – SP 4 Grajewo
32. Supińska Lidia – SP 4 Grajewo
33. Kuczyńska Ewelina – SP Bełda
34. Kulikowska Julia – SP Żebry
35. Jankowska Julia – SP 4 Grajewo
36. Kulikowska Patrycja – SP 4 Grajewo

KLASY  VI - 1999r

1. Zawistowska Weronika – SP 1 Grajewo
2. Wojciechowska Julia – SP 1 Grajewo
3. Danowska Emilia – SP 1 Grajewo
4. Brodowska Magdalena – SP Sulewo
5. Sulewska Natalia – SP 2 Grajewo
6. Sawczuk Aleksandra – SP 4 Grajewo
7. Wszeborowska Angelika – SP Niedźwiadna
8. Siedlecka Sylwia – SP Wasosz
9. Skwarko Sylwia – SP Rajgród
10. Wnęk Aleksandra – SP 2 Grajewo
11. Dembińska Aleksandra – SP 4 Grajewo
12. Płaszczyca Angelika – SP Rajgród
13. Karwowska Justyna – SP 4 Grajewo
14. Gardocka Paulina – SP Wąsosz
15. Szymanowska Kamila – SP 2 Grajewo
16. Wiśniewska Klaudia – SP 2 Grajewo
17. Mościcka Elwira – SP 4 Grajewo
18. Zyskowska Anna – SP 1 Grajewo
19. Szymanowska – Julita – SP 4 Grajewo
20. Dobrzycka Ewelina – SP Wąsosz
21. Gryżewska Liza – SP 1 Grajewo
22. Krajewska Estera – SP Sulewo Kownaty
23. Jankowska Oliwia – SP 4 Grajewo
24. Borawska Ewelina – SP Nieciki
25. Supińska Karolina – SP Karczewo
26. Milewska Adrianna – SP Nieciki
27. Gudel Anna – SP 4 Grajewo
28. Pacewicz Patrycja – SP 2 Grajewo
29. Ostrowska Dagmara – SP 2 Grajewo
30. Drożęcka Anna – SP 1 Grajewo
31. Wileńska Ewelina – SP Sulewo Kownaty
32. Jakubik Luiza – SP 4 Grajewo
33. Przestrzelska Joanna – SP Mścichy
34. Krymska Patrycja – SP 4 Grajewo
35. Brzostowska Karolina – SP 1 Grajewo
36. Rydzewska Agata – SP Sulewo Kownaty
37. Doliwa Patrycja – SP Ławsk
38. Jarmutowska Sylwia – SP 2 Grajewo
39. Wiśniewska Agata – SP Ławsk
40. Ziemkiewicz Marta – SP 2 Grajewo
41. Drzazgowska Izabela – SP Kramarzewo
42. Malinowska Karolina – SP Mścichy
43. Grzymkowska Anna – SP Ławsk
44. Halicka Natalia – SP 4 Grajewo
45. Konopka Sylwia – Sp Nieciki
46. Przestrzelska Izabela – SP Mścichy

CHŁOPCY

KLASY IV - 2001r
1. Łajewski Piotr – SP1 Grajewo
2. Krajewski Tomasz – SP Sulewo Kownaty
3. Ostrowski Marek – SP Wąsosz
4. Kalinowski Dawid – SP 1 Grajewo
5. Frączewski Bartosz – SP Bełda
6. Ciszewski Patryk – SP Kramarzewo
7. Dobrzycki Adam – SP 2 Grajewo
8. Ostrowski Sebastian – SP Szczuczyn
9. Maciorowski Piotr – SP 2 Grajewo
10. Rogowski  Patryk – SP Nieciki
11. Rydzewski Mateusz – SP 4 Grajewo
12. Cimochowski Paweł – SP Szczuczyn
13. Obrycki Adam – SP 2 Grajewo
14. Rutkowski Tomasz – SP 2 Grajewo
15. Jóźwik Adam – SP Szczuczyn
16. Chmielewski Damian – SP Niedźwiadna
17. Konopko Damian – SP Sulewo Kownaty
18. Łomotowski Maciej – SP 1 Grajewo
19. Leszczyński Damian – SP 1 Grajewo
20. Majewski Szymon – SP 4 Grajewo
21. Sarnecki Dawid – SP 4 Grajewo
22. Kindeusz Bartosz – SP 2 Grajewo
23. Ruczyński Szymon – SP Bełda
24. Ostrowski Tomasz – SP 4 Grajewo
25. Szymanowski Arkadiusz – SP 4 Grajewo
26. Borawski Mariusz – SP Sulewo Kownaty
27. Lemański Mateusz – SP 2 Grajewo
28. Mróz Bartłomiej – SP Rajgród
29. Kuczyński Igor – SP 4 Grajewo
30. Kozłowski Marcin – SP 2 Grajewo
31. Arciszewski Kacper – SP 4 Grajewo
32. Bieńkowski Artur – SP 2 Grajewo
33. Gulan Mikołaj – SP 1 Grajewo
34. Gibniewski Patryk – SP Bełda
35. Ruczyński Dariusz – SP 4 Grajewo
36. Dobrydnio Piotr – SP Karczewo
37. Krukowski Marcin – SP 4 Grajewo
38. Konopka Piotr -  SP 4 Grajewo
39. Smoliński Michał – SP Wierzbowo
40. Szreder Alan – SP 4 Grajewo pk
41. Elsner Maciej – SP 2 Grajewo
42. Bazydło Daniel – SP Ławsk
43. Romanowski Konrad – SP 4 Grajewo pk
44. Osipiński Dawid – SP 4 Grajewo pk
45. Młynarski Kamil – SP 4 Grajewo pk

KLASA V – 2000r
1. Ruszczyk Mateusz – SP 2 Grajewo
2. Kropiewnicki Jonatan – SP 4 Grajewo
3. Suszczyński Erwin – SP 4 Grajewo
4. Litwicki Krzysztof – SP Rajgród
5. Gardocki Patryk – SP Ławsk
6. Matysiewicz Łukasz – SP Karczewo
7. Gałęzki Łukasz – SP 1 Grajewo
8. Koszykowski Marek – SP Klimaszewnica
9. Wierzbicki Maciej – SP 1 Grajewo
10. Bukowski Kacper – SP Rydzewo
11. Kleszczewski Sebastian – SP Wasosz
12. Zieliński Karol – SP Wąsosz
13. Zolnik Mateusz – SP 4 Grajewo
14. Chrzanowski Krystian – SP Nieciki
15. Drożęcki Dawid – SP 1 Grajewo
16. Jagłowski Michał – SP Bełda
17. Górski Damian – SP Nieciki
18. Leszczyński Paweł – SP Kramarzewo
19. Bałdyga Brajan – SP 1 Grajewo
20. Blaszko Bartłomiej – SP 1 Grajewo
21. Pacewicz Przemysław – SP 2 Grajewo
22. Fidura Kamil – SP 4 Grajewo
23. Chojnowski Dawid – SP 4 Grajewo
24. Drozdowski Damian – SP Wierzbowo
25. Kowalczyk Krystian – SP Bełda
26. Walisiewicz Krzysztof – SP 4 Grajewo
27. Poniatowski Adam – SP 4 Grajewo
28. Kurzątkowski Jakub – SP Niedźwiadna
29. Szleszyński Tomasz – SP Szczuczyn
30. Grzymała Maciej – SP Kramarzewo
31. Fabrycki Łukasz – SP 4 Grajewo
32. Kozikowski Kamil – SP 1 Grajewo
33. Obrycki Krzysztof – SP Nieciki
34. Malinowski Jacek – SP Kramarzewo
35. Kwiatkowski Jakub – SP 2 Grajewo
36. Koniecko Dawid – SP 2 Grajewo
37. Nieradko Dawid – SP Mścichy
38. Bielski Patryk – SP Mścichy
39. Sztachelski Jakub – SP 4 Grajewo
40. Paryka Kamil – SP 2 Grajewo
41. Kamiński Dawid – SP 2 Grajewo
42. Tarnacki Alexandros – SP Wąsosz
43. Reniewicz Krzysztof – SP Karczewo
 
KLASA VI – 1999r
1. Doliwa Michał – SP Ławsk
2. Refeld Szymon – SP 4 Grajewo
3. Zarzecki Przemysław – SP 4 Grajewo
4. Szczechura Damian – SP Rajgród
5. Lotkowski Mateusz – SP Bełda
6. Zamojski Cezary – SP Wąsosz
7. Konopka Mateusz – SP 1 Grajewo
8. Jankowski Michał – SP 2 Grajewo
9. Płochocki Przemysław -  SP 2 Grajewo
10. Kotowski Rafał – SP 2 Grajewo
11. Perkowski Kamil – SP 1 Grajewo
12. Borawski Robert – SP Sulewo Kownaty
13. Poźniak Patryk – SP 1 Grajewo
14. Włóczko Adam – SP 2 Grajewo
15. Nowicki Mateusz – SP Bełda
16. Czajkowski Damian – SP 2 Grajewo
17. Sidor Łukasz – SP 2 Grajewo
18. Bazydło Marcin – SP Ławsk
19. Rogalski Mateusz – SP Sulewo Kownaty
20. Drożęcki Krzysztof – SP 1 Grajewo
21. Mościcki Jarosław – SP Nieciki
22. Wiśniweski Sebastian – SP Ławsk
23. Kaczyński Cezary – SP 1 Grajewo
24. Godlewski Kamil – SP Karczewo
25. Krzeczkowski Przemysław – SP 2 Grajewo
26. Cimochowski Kamil – SP Wąsosz
27. Rydzewski Patryk – SP Szczuczyn
28. Wierzbicki Szymon – SP 1 Grajewo
29. Kisielewski Tomasz – SP 1 Grajewo
30. Grabowski Kamil – SP Wąsosz
31. Żywno Dominik – SP 2 Grajewo
32. Klimaszewski Wojciech – SP 2 Grajewo
33. Wierzbicki Andrzej – SP Rajgród
34. Wołyniec Kacper – SP Bełda
35. Kisielewski Kamil – SP 2 Grajewo

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA SZKÓŁ

DZIEWCZĘTA
1.Szkoła Podstawowa nr 1Grajewo        977                45 pkt.    opiekun: Regina Sulewska
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo        927                39 pkt    opiekun:Dorota Organek        Jolanta Bieńkowska       
3. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo        891                34 pkt.        opiekun: Anna Formejster              Bożena Kulikowska
4. Szkoła Podstawowa Wąsosz            468                30 pkt.   
5. Szkoła Podstawowa Sulewo Kownaty        320                27 pkt.       
6. Szkoła Podstawowa Wierzbowo            268                25 pkt.       
7. Szkoła Podstawowa Rajgród            243                24 pkt.       
8. Szkoła Podstawowa Rydzewo            182                23 pkt.       
9. Szkoła Podstawowa Mścichy            157                22 pkt.       
10. Szkoła Podstawowa Nieciki            138                21 pkt.
11. Szkoła Podstawowa Niedźwiadna        128                20 pkt   
12. Szkoła Podstawowa Karczewo            124                19 pkt.   
13.Szkoła Podstawowa Szczuczyn            103                18 pkt
14. Szkoła Podstawowa Bełda            75                17 pkt       
15. Szkoła Podstawowa Ławsk            64                16 pkt.
16. Szkoła Podstawowa Klimaszewnica        29                15 pkt.
17. Szkoła Podstawowa Żebry            27                14 pkt.   
18. Szkoła Podstawowa Kramarzewo        20                13 pkt.

CHŁOPCY
1.Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo        974                45 pkt.        opiekun: Adam Cudny        Jolanta Bieńkowska   
2. Szkoła Podstawowa nr 4 Grajewo        857                39 pkt.        opiekun: Zbigniew Łajewski,          Tomasz Babul       
3.Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo        808                34 pkt.    opiekun: Norbert Szulc
4. Szkoła Podstawowa Bełda                333                30 pkt.       
5. Szkoła Podstawowa Wąsosz            284                27  pkt.   
6. Szkoła Podstawowa Sulewo - Kownaty        239                25 pkt.       
7. Szkoła Podstawowa Ławsk            233                24 pkt.       
8. Szkoła Podstawowa Szczuczyn            230                23 pkt.
9. Szkoła Podstawowa Nieciki            210                22 pkt.       
10. Szkoła Podstawowa Rajgród            181                21 pkt.       
11. Szkoła Podstawowa Kramarzewo        156                20 pkt.       
12. Szkoła Podstawowa Karczewo            135                19 pkt.
13. Szkoła Podstawowa Niedźwiadna        78                18 pkt.       
14. Szkoła Podstawowa Wierzbowo            59                17 pkt.
15. Szkoła Podstawowa Klimaszewnica        57                16 pkt.
16. Szkoła Podstawowa Rydzewo            53                15 pkt.
17.  Szkoła Podstawowa Mścichy            47                14 pkt.

    Do półfinału Województwa Podlaskiego awansuje dwunastu pierwszych zawodników  I zawodniczek w każdej kategorii wiekowej. Półfinał odbędzie się 08.10.2011r o godz. 12.00   w Rybakach. Numery startowe każda szkoła otrzyma w dniu zawodów w Rybakach.
    Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół   w Wojewodzinie oraz Krzysztofowi Wencek i Piotrowi Manturo za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów.
   

                         Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
                            Regina Sulewska                                                                                  

wtorek, 11 maja 2021

Dzień Pielęgniarek

Komentarze (1)

Ja na tych zawodach przeszłam dalej;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.