piątek, 1 marca 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9301 wyświetleń

Biegi Przełajowe 2004

Dnia 23 października 2004 roku na trasach biegowych przy dawnej strzelnicy wojskowej przeprowadzone zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych . Zawody przeprowadzone zostały w bezdeszczowej, słonecznej październikowej pogodzie. Na zakończenie zawodów wręczono startującym szkołom pamiątkowe dyplomy oraz za pierwsze trzy miejsca indywidualnie w każdym roczniku.
Na starcie stanęło 10 szkół.

Powiatowy SZS w Grajewie składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie : Jolancie Bieńkowskiej , Dorocie Organek , Ewie Kuleszy , Ewie Saciłowskiej , Adamowi Cudnemu i Eugeniuszowi Skibniewskiemu za sprawne przygotowanie i wzorowe przeprowadzone zawodów .

KOMUNIKAT KOŃCOWY IGRZYSK POWIATU GRAJEWSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (czytaj)...Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Grajewie składa serdeczne gratulacje nauczycielom i startującym zawodnikom , życząc sukcesów zakwalifikowanym w Mistrzostwach Grupy Zachodniej, które odbędą się 19 marca 2005 roku w Turośli . Przypominam , że kwalifikacje uzyskały osoby zajmujące pierwszych piętnaście miejsc.Ze sportowym pozdrowieniem

Sekretarz P SZS w Grajewie

Ryszard Kuźma

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

Komentarze (1)

2 szkola zajebiscie pobiegla i tako mam nadzieje ze bedzie dobrez w turoslu:):):):))*:*:*:*:

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.