Sport

  • 4 komentarzy
  • 11278 wyświetleń

Biegamy na nartachNareszcie mamy śnieg i prawdziwa zimę.

 Zapraszamy wszystkich chętnych do biegania na nartach. W najbliższej okolicy Grajewa jest wiele doskonałych miejsc do uprawiania tego sportu. Można wybrać się do lasu na “Przekopce” (droga na Ełk – zaraz za “Zakremem”), można podjechać za Bogusze nad j. Toczyłowskie i biegać po lesie ( np. w kierunku na Kosówkę), można również w lesie przy drodze do Toczyłowa (od drogi 61) – las po prawej stronie.

Wszystkich dokładnych informacji dowiecie się w sklepie rowerowym “PERFEKT” przy ul. Dwornej 19b.

Tam również można wypożyczyć narty biegowe (inf. Tel. 607346581). Właściciel sklepu pomoże dobrać narty, buty i kijki, udzieli fachowej porady jak i gdzie biegać, pomoże również z dojazdem ( transport nart dla niektórych może stanowić problem).


fot. A. Żyła
wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

wtorek, 9 sierpnia 2022

WARMIA - TUR (czwartek 18:15)

Komentarze (4)

nareszcie ! już myślałam, że w Grajewie zimą to tylko zostaje siedzenie w fotelu. A tu lodowisko i narty!

Polecam! KORZYSTAŁEM Z RODZINĄ Z MOŻLIWOŚCI WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU I ZACHĘCAM WSZYSTKICH. DOOKOŁA GRAJEWA MAMY WIELE PIĘKNYCH MIEJSC DOSKONAŁYCH DO TEGO SPORTU I REKREACJI NA NARTACH BIEGOWYCH. MOI SYNOWIE BYLI ZACHWYCENI...

Bardzo się cieszę, że Grajewo dołączyło do grona miejscowości lubiących biegówki i sladówki. Pragnę podpowiedzieć jeszcze jeden kapitalny teren do uprawiania tej formy rekreacji - to okolice leśniczówki Grzędy. Szlaki piesze są udostepnione pod narty śladowe przez dyrekcję parku. W parku narodowym jeżdzi się kapitalnie, można się natknać na łosie i tylko nie można ze sobą zabrać psa, niestety.

coś w sam raz dla Tolka (Dawidek)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.