czwartek, 7 lipca 2022

Sport

  • 5 komentarzy
  • 5773 wyświetleń

Biegali dla WOŚP

W GRAJEWIE BIEGIEM I SPACEREM WSAPRLI WOŚP.

    Mimo fatalnej aury kilkadziesiąt osób zdecydowało się wziąć udział w imprezie „Pobiegaj i pospaceruj z Maratonką, wesprzyj WOŚP” na ścieżce biegowej  przy Grajewskiej Izbie Historycznej. Uczestnicy mieli do pokonania dowolnie wybrany dystans.

 

     Na starcie stanęli członkowie i sympatycy Maratonki, strażacy z OSP Grajewo, motocykliści z Motowilków, goście z okolic Grajewa oraz z Poznania i odważni mieszkańcy miasta w różnym wieku. Sporo osób pokonało kilka okrążeń ścieżki, inni pozostali przy jednym okrążeniu, kilka osób spacerowało, a wszyscy dobrze się bawili przy obfitych opadach śniegu. Na mecie dzielne i zmarznięte wolontariuszki WOŚP zbierały pieniądze do puszek Fundacji Jurka Owsiaka na okulistykę dzieci. 

 

   Imprezę zorganizował Klub Sportowy Maratonka i MOSiR Grajewo. Za rok ponownie pobiegniemy i pospacerujemy.

                                                                                                                                     SIE MA

                                                                                                             

 

 

 

wtorek, 5 lipca 2022

Akcja - Czas na sport !

poniedziałek, 4 lipca 2022

Rajgród. Turniej Piłki Nożnej

Komentarze (5)

Przepraszam, ale czy ktoś może dokładniej wytłumaczyć gdzie to dokładnie się odbędzie? Dawna ścieżka klubu Hades nic mi nie mówi, tym bardziej, gdy czytam dalej ze szatnia w izbie historycznej będzie otwarta. Hades, a izba są w dwóch innych kierunkach. Z góry dziękuje.

No fajna akcja, tylko szkoda, że nikt o niej nie wiedział. rozumiem, że już jest po? skoro już zdąrzyliście nawet zdjęcia zamieścić?!

Eliza, grajewska izba historyczna znajduje się w byłym klubie hades

Ja mieszkam niedaleko i nic nie wiedziałem

pogoda nie dopasiła

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.