sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 6308 wyświetleń

Bieg koleżeński 1 VIII

GRAJEWO. PAMIETAMY O POWSTANIU WARSZAWSKIM.

  Pod takim przesłaniem 1 sierpnia w Grajewie odbędzie się I Bieg w Rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego pod honorowym patronatem burmistrza Grajewa. Impreza ma uczcić 72 rocznicę tego wydarzenia.

   Bieg ma charakter koleżeński, a sportowe akcenty, to tylko bieg na dystansie 1944 m w stylu odpowiadającym jego uczestnikom. Nie będzie mierzony czas, nikt nie odnotuje nazwisk pierwszych na symbolicznej mecie. Liczy się tylko udział i pamięć o tamtym trudnym w dziejach Polski wydarzeniu. Przed biegiem odśpiewany będzie hymn narodowy. W trakcie biegu uczestnikom towarzyszyć będą powstańcze pieśni. A już po biegu mały quiz historyczny, pokazy sprzętu wojskowego i żołnierska grochówka. Warto na strojach sportowych mieć symbole powstańcze lub biało -czerwone opaski czy kokardy.

  Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 18.30 przy ławeczkach boiska Klubu Hades, ul. Wojska Polskiego. Start nastąpi o godz. 20.oo, a trasa biegu przebiega na terenie wokół boiska i budynku Klubu Hades. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.

    Organizatorzy: Grajewskie Centrum Kultury oddział Grajewska Izba Historyczna oraz partnerzy: Urząd Miasta, MOSiR, ZS Strzelec Jednostka 1011, KS Maratonka.

  Więcej na stronie www.maratonka.pl

                                                                                                                                              WJ

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (1)

czemu nie o 22:00 ??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.