czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej (05.05)

Szanowni Państwo,

BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY, GMINA GONIĄDZ, GMINNY OŚRODEK KULTURY W GONIĄDZU ZAPRASZAJĄ NA BIEBRZAŃSKIE TARGI TWÓRCZOŚCI I SZTUKI LUDOWEJ „STO POMYSŁÓW DLA BIEBRZY”.

Targi odbędą się w niedzielę, 5 maja 2024 r., w godz. 10:00-16:00, na placu Miejskiego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Goniądzu, ul. Demokratyczna 10, 19-110 Goniądz.

 

Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej przyciągają oryginalną sztuką ludową i zdrową żywnością. Są szansą na wyjątkowe zakupy, ale też na rozmowy i poznanie producentów zdrowej żywności: serów, wędlin, pieczywa oraz artystów ludowych z rękodziełem: rzeźbą, malarstwem, plecionkarstwem, haftem, pisankami, galanterią drewnianą, biżuterią.

 

W tym dniu proponujemy gościom odwiedzającym Targi, pokaz dorobku kulturowego i kulinarnego z doliny Biebrzy. Jak co roku, zapraszamy na happening. Odbędą się zajęcia plastyczne o tematyce przyrodniczej, warsztaty ceramiczne, gry plenerowe. Uczestnicy happeningu otrzymają upominki. Ze sceny czas umilać będą artyści z zespołów folklorystycznych.

 

Wystawców, pasjonatów przyrody biebrzańskiej, miłośników regionalnych wyrobów oraz wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w imprezie. 

 

Zgłoszenia udziału wystawców przyjmuje oraz udziela szczegółowych informacji: Jerzy Bachliński –Dział Udostępniania Biebrzańskiego Parku Narodowego, tel. (85) 738 30 35;  e-mail: Jerzy.Bachlinski@biebrza.org.pl

 

Szczegółowe informacje: https://bbpn.gov.pl/aktualnosci/biebrzanskie-targi-tworczosci-i-sztuki-ludowej

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.