Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 16416 wyświetleń

Biebrza - utonął 29-latek

Utonął 29–letni mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Mońki. Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach.

W miniona sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał informację o utonięciu mężczyzny w rzece Biebrza w Goniądzu. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 29-latek przebywał na odbywającym się tam festynie. Nagle mężczyzna wszedł na pomost, rozebrał się i wskoczył do wody, po czym zaczął tonąć. Niestety mimo próby wyłowienia tonącego przez postronne osoby nie udało się go odnaleźć. Po akcji ratunkowej funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach wyłowiono ciało 29-latka. Mimo reanimacji podjętej przez Zespół Pogotowia Ratunkowego mężczyzny nie udało się uratować. Zwłoki mieszkańca monieckiej gminy z polecenia Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Grajewie przekazano rodzinie. Teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia ustalają monieccy policjanci.– www.podlaska.policja.gov.pl

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.