niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12563 wyświetleń

Bezzasadna skarga

W 12 grudnia br. radni powiatu grajewskiego jednogłośnie uznali za bezzasadną skargę wniesioną przez Franciszka Sokołowskiego, emeryta z Białegostoku na działalność Starosty.

To już druga skarga jaką Franciszek Sokołowski wniósł na działalność Jarosława Augustowskiego. Emeryt domagał się udostępnienia przez Starostwo Powiatowe w Grajewie dokumentacji odnośnie Rolniczej Spółdzielni „Rozwój” w Szczuczynie. Franciszek Sokołowski od lat ubiega się od nieistniejącej od lat Spółdzielni zwrotu nieruchomości, która wcześniej należała do jego rodziny.  

- Nie możemy udostępnić czegoś, czego nie posiadamy w naszych zasobach archiwalnych. Poinformowaliśmy skarżącego, że dokumentów dotyczących Spółdzielni powinien szukać w Archiwach Państwowych w Białymstoku lub Łomżypowiedział Stanisław Kossakowski, przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego.  

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

powinna byc druga skarga dlaczego takie nędzne pieniadze zarabiają pracownicy, ....

wszystko przez kononowicza,nie bedzie niczego,nawet sniegu na swieta

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.