środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10952 wyświetleń

Bezzasadna skarga

Bezzasadna skarga

W 12 grudnia br. radni powiatu grajewskiego jednogłośnie uznali za bezzasadną skargę wniesioną przez Franciszka Sokołowskiego, emeryta z Białegostoku na działalność Starosty.

To już druga skarga jaką Franciszek Sokołowski wniósł na działalność Jarosława Augustowskiego. Emeryt domagał się udostępnienia przez Starostwo Powiatowe w Grajewie dokumentacji odnośnie Rolniczej Spółdzielni „Rozwój” w Szczuczynie. Franciszek Sokołowski od lat ubiega się od nieistniejącej od lat Spółdzielni zwrotu nieruchomości, która wcześniej należała do jego rodziny.  

- Nie możemy udostępnić czegoś, czego nie posiadamy w naszych zasobach archiwalnych. Poinformowaliśmy skarżącego, że dokumentów dotyczących Spółdzielni powinien szukać w Archiwach Państwowych w Białymstoku lub Łomżypowiedział Stanisław Kossakowski, przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego.  

e-Grajewo.pl

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (2)

powinna byc druga skarga dlaczego takie nędzne pieniadze zarabiają pracownicy, ....

wszystko przez kononowicza,nie bedzie niczego,nawet sniegu na swieta

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.