Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10945 wyświetleń

Bezdomni na PKP

"Dzień osób bezdomnych"

Na grajewskim dworcu bezdomni chyba nikogo nie dziwią. Odczuciem wobec nich bywa niekiedy litość, ale przeważnie obojętność.

Nie głupi powiedział, że syty głodnego nie zrozumie i coś w tym musi być, bo po rozmowie z ludźmi mającymi normalny dom i bezdomnym, który go nie ma, sprawa nieco się komplikuje... Czytaj więcej...

Magdalena Kosobudzka
e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

Trzeba coś z tym zrobić bo jeżeli nikt tą sprawą sie nie zajmie to będzie ich owielie więcej

Trzeba pozabierać te nosy bo tylko wstyd przynoszą.

Wyciagniejmy z tego bagna ..Trzeba zorganizowac jakas zbiorke czy cos.

Do: bechbech. Krew żywa mnie zalewa, gdy czytam twoją wypowiedź :|, możesz być dumny z rodziców.., bo z siebie jeszcze nie...że ciebie takie życie nie spotkało lub ich. A co ty masz do teog że ich wstyd? to co lepiej zeby poumierali? zastanó się człowieku co piszesz. Im trzeba pomoc, a nie siedziec na czterech literach i tylko myslec o ,,zabieraniu,, ich.

Cichy Bob to pomóż im jak masz takie szlachetne serce. Pewnie też siedzisz na czterech literach i tylko marudzisz a oni pewnie i tak nie chcą Twojej pomocy. Takie życie .

szkoda tych biedakow...ale coz z nimi zrobic skoro miasto nie ma koncepcji..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.