Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11971 wyświetleń

Benzyna znowu w górę

Wszystko wskazuje na to, że po ostatniej stabilizacji cen na grajewskich stacjach paliw, w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej ceny znów pójdą one w górę - prognozują sprzedawcy. Według ich szacunków, benzyna może zdrożeć o 5 groszy na litrze. Główną przyczyną wzrostu cen będzie  coraz większy popyt.

Właściciele niektórych stacji, zwłaszcza w miejscowościach wypoczynkowych, już w długi majowy weekend wykorzystali okazję i podnieśli ceny do 4,5 zł za litr Pb95. Z prognoz wynika, że w lipcu benzyna może średnio zdrożeć do 4,55 zł za litr, zaś olej napędowy do 3,9 zł.

Cena autogazu na grajewskich stacjach utrzymuję się od dłuższego czasu  powyżej 1,76 zł.Miłą niespodzianką cenową  jest stacja na trasie nr 65 za Downarami w kierunku Moniek – cena gazu na tej stacji to 1,66 zł !

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Mam się śmiać??? wiedziałem od dawna!!! nigdy nie będziemy żyć godnie i uczciwie!! przygotujmy się jeszcze na więcej,bo złe czasy nadejdą z chwilą wejścia w użycie euro.nie jestem anty semitą i nie namawiam nikogo do tego,ale jeśli nasz żąd w 95proc.składa się z nich to nie liczmy na to że kiedykolwiek będziemy mogli żyć jak inne cywilizowane kraje,by móc pracować i cieszyć się szczęściem jakie z tego płynie.byćmoże ta wypowiedz nie zostanie opublikowana,ale i tak wiadomo że z tym postem lub bez niego będzie jak??? TAKSAMO!Lotos na ul. Kopernika ma naj droższą benzynę w Grajewie i okolicy mimo tankowania na kartę omijajcie tą stację z daleka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.