niedziela, 3 lipca 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 2543 wyświetleń

Będzie remont parkingu przy ul. Strażackiej w Grajewie

Na parkingu przy ul. Strażackiej w Grajewie, w rejonie Szkoły Podstawowej nr 2 i hali MOSiR, po ulewnym deszczu wzbiera woda, tworząc sporą kałużę, która znika dopiero po kilku słonecznych dniach. Plac doczeka się remontu, znikną utrudnienia dla odwiedzających tutejszą halę sportową oraz szkołę.


- To dobra wiadomość. Można tu zaparkować i przejść, k
iedy nie pada deszcz, gorzej jest po opadach. Mój syn często nie omija kałuży i ląduje w wodzie - śmieje się przechodząca obok pani Agnieszka.


W ramach zadania pn. "Budowa i przebudowa dróg gminnych w Mieście Grajewo" dofinansowanego z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych, jednym z przedsięwzięć wskazanych do realizacji jest budowa nawierzchni, kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia na omawianym parkingu. 
Zakres planowanej inwestycji obejmuje wykonanie kanalizacji deszczowej, studni rewizyjnych, przykanalików kanału deszczowego oraz wpustów ulicznych z osadnikiem. Po zakończeniu prac ziemnych wykonawca ułoży nawierzchnię z kostki betonowej, chodnik i wjazdy. Miejsce zostanie odpowiednio oznakowane i oświetlone.

 

e-Grajewo.pl

Komentarze (10)

Super, tylko jeżeli strażacy będą dalej tam robić próby węży to te Kostkę rychło szlag trafi

A gdzie strażacy mają robić "próby węży"?

Powinni zburzyć te garaże i dla dzieci zrobić boisko do gry w piłkę ( mały orlik )!

Frank, Orlik jest 200 metrów dalej i daj se luzu.

super, nareszcie. Tylko kiedy - to plan czy już realizacja.

Ok, tylko czy ta kasa to już jest. Samo wskazanie celu nie czyni wykonaniem jego. Będzie tak jak z plażą nad jeziorem Brajmura. Wielke plany a cudu jak nie było tak nie ma i chyba szybko nie będzie.

A jaka firma wykona to zlecenie?

Tam gdzie ta kałuża na środku była studzienka deszczowa tylko ktoś ją zabetonował to i woda nie ma gdzie odpływać - kiedyś odpływała.

Oo, a burmistrz obiecywał tam nowy garaż dla OSP

Widać Pani dyrektor nowa coś działa bo poprzednia dyrekcja Izby HISTORYCZNEJ nic tam nie działała wokół budynku widać gospodarza brawo dla Pani dyrektor

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.