Kraj

  • 6 komentarzy
  • 6966 wyświetleń

Basen w Ełku po zmianach

Po dwutygodniowej przerwie technicznej Park Wodny w Ełku wznawia działalność. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług obiekt przeszedł szereg modernizacji i prac remontowych.

W dniach od 31.08.2009 r. do 14.09.2009 r. Park Wodny był nieczynny, z powodu przerwy technicznej. Czas ten był niezbędny na wykonanie (i zakończenie rozpoczętych) remontów oraz modernizacji, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie osób korzystających z obiektu.

W ostatnim czasie w Parku Wodnym wymieniona została stolarka drzwiowa (na drzwi typu Aqua), zmodernizowane zostało poszycie dachowe, zamontowano nowe szafki w przebieralni oraz odmalowano pomieszczenia. Zakończył się także kolejny etap modernizacji wentylacji oraz remont schodów zewnętrznych z pochylnią dla osób niepełnosprawnych. Koszt modernizacji wyniósł ok. 119 000 zł.

W planach jest również budowa tzw. groty lodowej, czyli pomieszczenia z ujemną temperaturą. Jest to technologicznie zaawansowana inwestycja, która w tym momencie jest na etapie projektowania. Oddanie do uzytku planowane jest jeszcze w tym roku.
UM Ełk

Komentarze (6)

a kiedy basen w grajewie?

W Grajewie nie jest potrzebny. Wazniejsze sa osrodki kulturalne takie jak np. Hades, ktory wola o pomste chcialoby sie rzec ;)

Jak to nie jest potrzebny??? JEST potrzebny i to bardzo!

w Grajewie oo tak a dzieci?? beda mialy gdzie sie nauczyc plywac i mogly by chodzic i zima

ha w Grajewie wręcz przeciwnie potrzebny a dzieci?? noga chodzic tam zima jesli bedzie w budynku i zima mogo sie nauczyc plywac a nie caly rok czekac na lato a zreszta i w lato czesto sa dni zimne i nad rzeczke pojsc nie mozna

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.