Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 11286 wyświetleń

Bal Seniora 2008

 Z okazji Dnia Seniora 25 października br. w grajewskim Klubie Seniora odbył się obchodzony co roku bal.

Atrakcją wieczoru był występ kabaretu Klubu Seniora oraz tzw. "Bal czekoladowy". Zostały też ogłoszone wyniki konkursu na Seniora Roku  -  tytuł Seniora Roku 2008 i oczywiście oryginalną szarfę otrzymała p. Irena Kotrasińska (foto nr 1)
Gośćmi podczas uroczystości byli m.in.: dyr. Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Teresa Kalinowska- Kakareko, z--ca dyr. MPOS Barbara Wiszowata, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rodziny Rady Miasta Marek Mołczanowski.
 


 Wszyscy uczestnicy imprezy wspaniale spędzili ten październikowy wieczór.

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

się zdaję trochę starsi ludzie ale jak spiewali to chyba cała ulica słyszała:):)zdrowia życze

I tak trzymać i tak powinno być bo starość też może być piękna:P

SUUUPER aż chce się popatrzeć .Tak trzymać!!!

super ze sa jeszcze starsi ludzie ktorza umia sie bawic a nie tylko narzekac i narzekac ;)) tak trzymac ;)) zdrowka ;) zycze:)

Milo jest popatrzec na rozesmiane twarze w starszym wieku - i gratuluje ze potrafia sie zorganizowac i uprzyjemnic jeszcze zycie. Bo w tym czasie - czasie pogoni za dobrem materialnym ludzie zapominaja o najblizszych. Ja tez zblizam sie do wieku emerytalnego i to juz sie stanie prawie za chwile ...
Ale kiedy przychodzi mi na mysl - ostatnia chwila seniora czy seniorki to gdzie sa ci rozesmiani ludzie, ktorzy razem sie bawili?
Tych ktorzy odchodza nikt juz nie zna i nie pamieta ze jeszcze nie tak tawno bawili sie razem . I w chwili tej ostatniej drogi jednego z tych usmiechnietych nikogo nie ma . Ten czlowiek juz sie nie liczy . Nikt nie przyjdzie go porzegnac i to dla mnie jest bardzo smutne.
Jest takie madre powiedzenie:
"To co ich spotkalo - to i Was nie minie , wiec badzcie gotowi w kazdej godzinie" i zyjcie tak jakby kazdy dzien nastepny byl ostatnim
Tylko kto z tego towarzystwa spostrzeze , ze juz kogos nie ma ?
Moi rodzice tez byli seniorami i wiem to z doswiadczenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.