Kultura i rozrywka

  • 26 komentarzy
  • 15132 wyświetleń

Bal Gimnazjalny w PG3

19 stycznia 2013 r. odbył się Bal Gimnazjalny w Publicznym Gimnazjum nr 3 im. Biebrzańskiego Parku Narodowego w Grajewie. Przemówienie na początku imprezy wygłosił przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Jacek Jagielski, następnie głos zabrała dyr. Beata Szewczyk.

Ponad 80 uczniów klas trzecich a, b, c oraz d rozpoczęło bal uroczystym polonezem, w który sprytnie wpleciono popularny obecnie taniec Gangnam Style. Następnie młodzież bawiła się na dyskotece z DJ -em.fot. Agata
Komentarze (26)

kieeeeeedy będą zdjęcia ?!

dlaczego nie moge zobaczyc zdjec ? ; x

super wyglądacie wszyscy bardzo dobrze lepiej niż nie jedna studniówka powodzenia na egzaminie

po co polonez na balu???

Najlepszy bal jaki tylko mogl byc ;)))

po jajco. chcieli to zatanczyli poloneza, nie byłaś nie widziałąś , to nie był zwykły polonez

Było fajnie. Dobry motyw z tymi lampeczkami.

Sukienki dziewczyn bardzo skromne,jedynie chłopcy prezentowali sie okazale.

To tak jakbys zapytala maturzyste po co polonez na studniowce, pozdrawiam :)

noAsia , chciałam/em dla rodzicw pokazac

polonez na balu gimnazjalnym o_O jak można się na to zgodzić?
kiedy ja byłem w gimnazjum to nauczyciele tez proponowali nam zatańczenie poloneza.. jednak uczniowie zaprotestowali i SŁUSZNIE !
Porażka

Zniesmaczona, musiałyśmy ubrać się skromnie, gdybyśmy zrobiły inaczej, to poleciałaby krytyka, że to nie studniówka, że za bardzo się wystroiłyśmy itd. Mamy po 15/16 lat, jesteśmy jeszcze młodzi, a stroje były dostosowane do naszego wieku :)

Dudek dobrze, że ty nie jesteś porażką :)

laski- co za skromność

do "zniesmaczonej" sukienki dziewczyn są skromne? wolę wyglądać skromnie niż się ubrać i wymalować jak tania dziwka, czy to dziwne?

Dudek, czemu porażką nazywasz tańczenie poloneza? co w tym złego, bo nie rozumiem? jeśli coś Ci się nie podoba to nie komentuj, bo my przez parę miesięcy spotykaliśmy się, ćwiczyliśmy i poświęcaliśmy swój wolny czas, więc wymagało to od nas trochę pracy i jeśli jesteś na tyle "fajny" żeby to krytykować to rzeczywiście gratuluję. jak zwykle zawsze trzeba powiedzieć jakieś negatywne opinie, bo bez tego się przecież nie obejdzie, nie? :)

Dudek, czemu porażką nazywasz tańczenie poloneza? co w tym złego, bo nie rozumiem? jeśli coś Ci się nie podoba to nie komentuj, bo my przez parę miesięcy spotykaliśmy się, ćwiczyliśmy i poświęcaliśmy swój wolny czas, więc wymagało to od nas trochę pracy i jeśli jesteś na tyle "fajny" żeby to krytykować to rzeczywiście gratuluję. jak zwykle zawsze trzeba powiedzieć jakieś negatywne opinie, bo bez tego się przecież nie obejdzie, nie? :)

gimbaza atakuje - ja nikogo nie mialem zamiaru urazic, ale wg mnie polonez naprawde powinien byc tanczony na BALU MATURALNYM a nie GIMNAZJALNYM. Bedziecie w szkole sredniej to zrozumiecie..

i bardzo dobrze że dziewczyny skromne sukienki mają, to wesele, a nawet i na innych imprezach rzuca się w oczy właśnie ta dziewczyna, która jest gustownie ubrana elegancko a nie obczepiona jak z odpustu; gratulacje dziewczyny jesteście piękne i młode, nie ma sensu robić z siebie lampucery jak do lokalu gogo; wspólny taniec - super pomysł z połączeniem na wesoło tego z innym! i bardzo dobrze że chociaż usłyszą i będą wiedzieć o co chodzi, ćwiczą, integrują się; bo potem taki czy taka przychodzi i idzie jak kołek nie wie co z czym, bo w życiu nikt im nikt nie puścił takiego kawałka, że wogóle takie cos istnienie, a nie tylko niecik i disco polo! czy nie?

Kochani,prawdziwa cnota krytyk się nie boi - więc nie przejmujcie się niemądrymi wpisami. Byliście wspaniali, tańczyliście znakomicie - równo i rytmicznie. To kawał dobrej Waszej roboty. A dziewczyny były piękne , bo skromna elegancja zawsze w cenie. POZDRAWIAM

porażka to gangnam style tam nie wiadomo po co

Duzo osob na forum ma rację,po co polonez na balu gimnazjalnym.To jest totatalne nieporozumienie.To są jeszcze dzieci ,a nie juz młodzież tak jak w liceum.

gangam style jest po to aby sma polonez jest nudy . po co polonez na studniówce ? przecież można tańczyć walca czy nawet kankana . nie jest powiedziane,że polonez tylko i wyłącznie na studniówkach. tak się tylko przyjęło , ale nigdzie tak zapisane nie jest, jak wam nie pasuje to nikt wam nie karze tego oglądać. ps. to nie są dzieci . dzieci to są w podstawówce , tu jak już masz zamiar się wywyższać to młodzież .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.