środa, 22 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8409 wyświetleń

Badania profilaktyczne

Badania profilaktyczne
Wszystkich mieszkańców Szczuczyna ubezpieczonych w KRUS serdecznie zapraszamy na badania w ramach Programu badań profilaktycznych profilaktycznych zakresu:
-raka sutka (mammografia) – panie od 40 d0 69 roku życia;
-jaskry – panie i panowie od 40 d0 69 roku życia.

Powyższe badania są bezpłatne dla rolników ubezpieczonych w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i/lub Funduszu Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników, zarówno płatników składek jak i świadczeniobiorców (emeryci i renciści) oraz członków ich rodzin prowadzący jedno gospodarstwo domowe.

Badania finansowane są przez Krajowy Związek Rolników kółek i Organizacji Rolniczych.

Badania będą przeprowadzane dnia 15 grudnia 2004 r. i przeprowadzone zostaną w ambulansie medycznym, zlokalizowanym przed budynkiem Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie. Na badanie prosimy zgłaszać się z dowodem osobistym.

Zapisy telefoniczne pod numerem 273-50-80, 273-50-81 lub osobiste w pokoju nr 3 Urzędu Miasta od dnia 03.12.2004. Istnieje również możliwość rejestracji osobistej w dniu badania w przypadku wolnych miejsc.

Patronat nad badaniami pełni Prezes Krajowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych Pan Władysław Serafin.

Istnieje również możliwość wykonania badań z zakresu profilaktyki osteoporozy (densytometria) – odpłatnie 10 zł, profilaktyki Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (spirometria) – odpłatnie 10 zł.

v.s.
e-Grajewo.pl

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

Spoko przebadam się fajna sprawa dzięki za wiadomość pozdro

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.