poniedziałek, 27 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9795 wyświetleń

Badania profilaktyczne

Wszystkich mieszkańców Szczuczyna ubezpieczonych w KRUS serdecznie zapraszamy na badania w ramach Programu badań profilaktycznych profilaktycznych zakresu:
-raka sutka (mammografia) – panie od 40 d0 69 roku życia;
-jaskry – panie i panowie od 40 d0 69 roku życia.

Powyższe badania są bezpłatne dla rolników ubezpieczonych w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i/lub Funduszu Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników, zarówno płatników składek jak i świadczeniobiorców (emeryci i renciści) oraz członków ich rodzin prowadzący jedno gospodarstwo domowe.

Badania finansowane są przez Krajowy Związek Rolników kółek i Organizacji Rolniczych.

Badania będą przeprowadzane dnia 15 grudnia 2004 r. i przeprowadzone zostaną w ambulansie medycznym, zlokalizowanym przed budynkiem Miejskiego Domu Kultury w Szczuczynie. Na badanie prosimy zgłaszać się z dowodem osobistym.

Zapisy telefoniczne pod numerem 273-50-80, 273-50-81 lub osobiste w pokoju nr 3 Urzędu Miasta od dnia 03.12.2004. Istnieje również możliwość rejestracji osobistej w dniu badania w przypadku wolnych miejsc.

Patronat nad badaniami pełni Prezes Krajowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych Pan Władysław Serafin.

Istnieje również możliwość wykonania badań z zakresu profilaktyki osteoporozy (densytometria) – odpłatnie 10 zł, profilaktyki Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (spirometria) – odpłatnie 10 zł.

v.s.
e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

Spoko przebadam się fajna sprawa dzięki za wiadomość pozdro

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.