sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12856 wyświetleń

Baby boom!

Mieszkańcy powiatu grajewskiego coraz częściej decydują się na powiększenie rodziny. Tylko w lipcu tego roku w Szpitalu Ogólnym w Grajewie na świat przyszło 46 maluszków – tyle zostało zapisanych w Księdze Urodzeń USC w Grajewie.

Szczęśliwi rodzice
W ubiegłym roku Urząd Stanu Cywilnego w Grajewie sporządził 458 aktów urodzenia. Jest to o 14 więcej niż w 2006 roku i 32 więcej niż w roku 2005. Od początku 2008 roku USC zarejestrował już 321 urodzeń. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach nie grozi nam ujemny przyrost naturalny.

W kolejce do żłobka
Rodzi się nas coraz więcej, niestety rodzice do dyspozycji mają tylko jeden Żłobek Miejski, który funkcjonuje na os. Południe  w Grajewie – Aby zapisać dziecko w wieku od 1 do 3 lat do naszego żłobka na przyszły rok 2009/2010 dokumenty należy złożyć już w lutym 2009. Aktualnie nie ma już wolnych miejsc – powiedziała kobieta pracująca w grajewskim żłobku.

Wielu rodziców jednak nigdy nie zdecyduje się na zapisanie swojego dziecka do żłobka – Nie chcemy z żoną, aby nasze dziecko uczęszczało do żłobka, jest na to zdecydowanie za małe. Będziemy wychowywać je sami – powiedział nam Marcin S, szczęśliwy tata rocznego Kacperka.

e-Grajewo.pl


piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (9)


Baby boom mnie nie dziwi bo właśnie teraz rodzą się dzieci "WYŻU DEMOGRAFICZNEGO"

ale nie wszystkie urodzone dzieci są z Grajewa...onetylko tam się urodziły

ooo Kacperek:) jaki on śliczny

oo widac skutki czestego zabierania pradu ;f

NO I MODA TAKA - JEDNA MA WÓZEK I DRUGA CHCE :))
A TAK BARDZO POWAŻNIE SPORYYY ODSETEK TO NIELETNIE W CIĄŻY....

pazdrowienia dla sarny......

ehehe prosze prosze,kogo ja widze;D w pracy sie nie chwali ze w 'jenternecie ' występuje :D:D:D:D:D:D

Na osiedlu Południe 35 był swego czasu żłobek. Obecnie znajduje się tam kościół p.w. Św. Ojca Pio. Nie wiedziałem, że ksiądz Tomasz otworzył żłobek:-)

Moje skarby kocham was

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.