Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 11083 wyświetleń

Autostopem przez Grajewo

Studenci z Łodzi - Mirka, Łukasz i Bartek – podróżują autostopem. Bardzo sympatyczna kobieta, jak mówią, podwiozła ich do Grajewa. Potwierdzają, że przyciągnęło ich zadziwiająco pięknie ukwiecone miejsce (na Placu Niepodległości), gdzie postanowili zerknąć na mapę. W zależności od warunków pogodowych i wydarzeń losowych spróbują dotrzeć na Litwę. Dzisiaj, jeśli się uda, dojadą do Augustowa.

- Nie straszne nam takie wycieczki, mamy namiot i potrzebne do biwakowania rzeczy – mówią uśmiechnięci młodzi ludzie.

e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

Komentarze (6)

Autostopem to i ja, Grajewianka podróżuję

jak ja mam uratować świat jak wszędzie pełno hipisów.....?

Autostop... Nic strasznego, mam na koncie kilka dalekich wyjazdów.

Też mam wiele doświadczeń z jazdy stopem :P hehe nie straszne to i dla mnie ;P po maturze planuje pozwiedzać stopem Polskę, a może nawet Europę ;) w tym roku niestety mi się nie udało ale i tak kilka dalekich wypraw zaliczyłam ;) hehe

aa do augustowa to raz i bedą ja wiele razy do augustowa jezdzilam i szybko sie udawalo:))

Ponad 20 lat temu ... kilka razy podróżowałem autostopem - ponad 400km z mojego rodzinnego miasta do Grajewa na dawną ulicę 1-go Maja - do mojej kochanej narzeczonej a obecnie żony. Autostop to jest wolność !!! Pozdrawiam rodowite Grajewianki - to są najpiękniejsze dziewczyny i cudowne żony - zapewniam!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.