poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12302 wyświetleń

Auto badawcze

Samochod Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska (WIOŚ) parkujący na terenie Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

W Grajewie, jak też w innych miastach województwa Instytut Ochrony Środowiska z Białegostoku prowadzi rutynowe badania środowiska.

W Polsce od początków lat 90-tych prowadzony jest Państwowy Monitoring Środowiska (PMŚ), którego zadaniem jest pozyskiwanie, gromadzenie i przetwarzanie danych oraz udostępnianie informacji o środowisku. System badań jest zintegrowany z systemami europejskimi i tworzy spójną sieć. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości badań większość laboratoriów instytucji uczestniczących w programie posiada certyfikaty jakości. Mają je również laboratoria WIOŚ w Białymstoku oraz Delegatur w Łomży i Suwałkach.

Naczelnik Wydziału Monitoringu Środowiska
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego
e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

niech pojadą do Płyt Wiórowych,nich zbadają zanieczyszczenie jakie jest na halach produkcyjnych

ale mi i nowosc...ja juz to w kwiqtniu widzialam....

A morze ktoś wie czemu on stoi bez przerwy na komendzie tam mają tak strasznie zanieczyszczone powietrze jest jedno wytmumaczenie jak w poblirzu Grajewa pokarze się jakiś bandyta to tak ... w gacie żeby nie kazali im go łapać to wtedy morze być nie ciekawie z powietrzem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.