sobota, 28 maja 2022

Sport

Animator na boisko

Jeszcze do 16 lutego trwa nabór wniosków do I edycji projektu „Animator - Moje Boisko ORLIK 2012", w którym samorządy mogą ubiegać się o pokrycie kosztów zatrudnienia animatora.

Projekt polega na udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki w pokryciu kosztów zatrudnienia animatorów – osób organizujących i prowadzących zajęcia sportowo-rekreacyjne, na obiektach powstałych w ramach programu „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Celem programu jest m.in. wspomaganie samorządów terytorialnych w zapewnieniu systematycznej działalności sportowo-rekreacyjnej na obiektach „Moje Boisko ORLIK 2012” oraz przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży.

Wnioskodawcą może być wyłącznie jednostka samorządu terytorialnego, która oddała do użytku w 2008, 2009, 2010 i 2011 roku obiekty „Moje Boisko ORLIK 2012”.

Jednostka samorządu może zgłosić jedną osobę, przypisaną do każdego oddanego do użytku obiektu Orlik, która posiada odpowiednie kwalifikacje do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych tj. instruktora, trenera, nauczyciela wychowania fizycznego.

Program realizuje szkolny Związek Sportowy Zarząd Główny oraz Wojewódzkie SZS w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Projekt finansowany jest ze środków państwowego Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przeznaczonych na realizację zadań z zakresu rozwijania sportu dzieci i młodzieży.

Wypełnione wnioski należy przesyłać na adres:
Zarząd Główny SZS, ul. Mokotowska 24, 00-561 Warszawa
(z dopiskiem Animator - Moje Boisko Orlik 2012)

Resort sportu przewidział dwa kolejne terminy, w przypadku spóźnienia zgłoszenia:
II termin do 16 maja 2011 r.
III termin do 16 sierpnia 2011 r.

 

GRAJEWO

- Orlik, ul. Wojska Polskiego - animator Paweł Obrycki

Sezon sportowy zaczyna się 1 marca 2011 r.

Zasady korzystania z tego obiektu sportowego:
-    Rezerwacja odbywa się telefonicznie pod nr 785 926 098 lub też osobiście, bezpośrednio przed skorzystaniem z obiektu bądź na okres przyszły (max. z tygodniowym wyprzedzeniem). Na czas korzystania z obiektu należy zostawić dokument tożsamości (np. legitymację szkolną / studencką, dowód osobisty bądź prawo jazdy);
-    Na boisku do piłki nożnej obowiązkowa jest zmiana obuwia na obuwie sportowe: halówki, tenisówki lub tzw. "zimówki”. Osoby w korkach nie będą wpuszczane na płytę boiska!
-    Osoby korzystające z ORLIKA mogą mieć własny sprzęt sportowy (piłki, rakiety tenisowe), mogą je także nieodpłatnie wypożyczyć.

 
Do korzystania z obiektu zaproszone są osoby w każdym wieku
Godziny otwarcia:
Pn. – pt. 15.00 – 21.00
Sob. – Ni. 9.00 – 21.00


- Orlik ul. 11 Listopada - wybór animatora w toku

 


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.