Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 9342 wyświetleń

Angielski w bibliotece

Ruszyły zajęcia nauki angielskiego w bibliotece


Ponad 30 osób bierze udział w kursie języka angielskiego realizowanym w ramach projektu kursu e-learningowego angielski 123. pl. Zajęcia odbywają się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie.


Od listopada mieszkańcy powiatu grajewskiego biorą udział w kursie języka angielskiego zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Grajewie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Atutem zajęć jest to, że każdy z uczestników sam sobie nadaje tempo nauki i ma możliwość wielokrotnego powrotu do przerobionych lekcji. Taki sposób nauki daje szybsze efekty niż tradycyjne metody.


Na realizację przedsięwzięcia biblioteka otrzymała dostęp, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. Projekt ten jest prowadzony przez firmę Funmedia, we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zajęcia adresowane są do wszystkich osób, które korzystają z usług biblioteki jak i przyszłych użytkowników.
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

ŻYCZYMY SUKCESÓW W NAUCE !!!
Ewa Bobińska
MBP w Grajewie

Komentarze (2)

czy mozna dostac dostep do tego w domu? robic to online, ale w domu?

Czy można jeszcze dołączyć/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.