niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 8660 wyświetleń

Alen Škoro odchodzi z "Jagi"

Jak podaje portal  podlaskisport.pl Alen Škoro - bośniacki napastnik sprowadzony przez Jagiellonię Białystok w przerwie zimowej nie zagra w "żółto-czerwonych" barwach w rundzie wiosennej rozgrywek Ekstraklasy.

Napastnik, który przebywał z "Jagą" na zgrupowaniu w Turcji rozczarował szkoleniowca Michała Probierza i w związku ze słabą dyspozycją Bośniaka i dużą konkurencją w ofensywie zadecydowano o rozstaniu z piłkarzem.Bośniak Alen Škoro był  szykowany na nowego napastnika Jagiellonii Białystok.

Piłkarz zanim trafił do Jagielloni był wolnym zawodnikiem, więc białostocki klub nie musiał za niego płacić. Škoro urodził się w Sarajewie i tam też zaczynał swoją piłkarską karierę. W sezonie 2000/2001 był piłkarzem Olympique de Marseille, gdzie rozegrał 6 meczów. Po przygodzie z francuską piłką przeszedł do szwajcarskiego Servette FC Genewa.

Następnie wrócił do swojego macierzystego klubu i w 53 meczach trafił 34 razy. Dobra gra zaowocowała transferem do austriackiego Grazer AK. W latach 2004-2007 w 63 meczach strzelił 17 goli.

W ostatnim sezonie Škoro był zawodnikiem HNK Rijeka. W 27 meczach do siatki rywali trafił siedem razy. Jesienią obecnego sezonu w barwach HNK rozegrał cztery spotkania. Na swoim koncie ma również sześć występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny - podaje Wirtualna Polska


sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (3)

bez sensu , kogo to wogóle interesuje , to jakas gwiada jest ??

mnie interesuje a jak Ciebie nie to morda i nie wypowiadaj się

popieram vX , bo to jest wiadomośc która mało obchodzi wszystkich , koles ledwo testowany nawet bramki nie strzelił a jaka sensacja ze odchodzi , jest słaby to odszedł proste , ilu zawodników tak Jaga pożegnała .... może milion

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.