Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 13437 wyświetleń

Akcja "Trzeźwy poranek"


We wszystkich podlaskich powiatach policjanci prowadzili dzisiaj działania „Trzeźwy poranek”. W niespełna 2 godziny funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.

Dzisiaj rano policjanci ze wszystkich komend miejskich i powiatowych województwa podlaskiego, już po raz kolejny przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Od godziny 6 do 8 w wybranych punktach na terenie każdego z powiatów funkcjonariusze z drogówki kontrolowali trzeźwość zaskoczonych kierowców. W niespełna 2 godziny mundurowi sprawdzili prawie 1400 pojazdów. Niestety również i tym razem okazało się, że wśród skontrolowanych kierujących znaleźli się tacy, którzy zdecydowali się na jazdę po spożyciu alkoholu. W czasie działań policjanci zatrzymali 3 takie osoby. Świadczyć to może o tym, że podlascy kierowcy coraz rzadziej siadają za kierownicą w takim stanie. Rekordowym wynikiem wykazał się, zatrzymany w Grajewie na ulicy Elewatorskiej 34-letni kierowca opla. Jadący do pracy mężczyzna miał blisko 0,6 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy zatrzymani dzisiaj pijani kierowcy stracili prawo jazdy. Za swoją nieodpowiedzialną jazdę odpowiedzą przed sądem.

Bardzo często okazuje się, że takie osoby piły alkohol dzień wcześniej. Jednak ludzki organizm potrzebuje dużo czasu na usunięcie zalegających „procentów”. Spożywając go do późnych godzin wieczornych możemy być pewni, że rano nie będziemy w stanie prowadzić samochodu. W takiej sytuacji nie wsiadajmy za kierownicę.  –  informuje podlaska.policja.gov.pl

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.