Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12390 wyświetleń

Akcja "Błysk"

Aby poprawić bezpieczeństwo pieszych, w czwartek po raz kolejny grajewscy policjanci w ramach prowadzonych działań „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” przeprowadzili akcję „Błysk”.

22.08.2012 r. po raz kolejny grajewscy policjanci szczególnie dbali o bezpieczeństwo osób pieszych. Okres jesienno – zimowy to czas, kiedy powinniśmy zachować ostrożność podczas poruszania się po drogach. Śliskie nawierzchnie, wcześnie zapadający zmrok, opady deszczu, mgła sprzyjają powstawaniu wielu zagrożeń. Osoby piesze stanowią w tym okresie szczególnie zagrożoną grupę uczestników ruchu drogowego.

W trakcie działań mundurowi przypominają o zasadach bezpieczeństwa na drodze oraz zachęcają uczestników ruchu do używania elementów odblaskowych. Funkcjonariusze obserwują skrzyżowania, przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe i główne ciągi komunikacyjne, wszystkie te miejsca gdzie ruch niechronionych uczestników ruchu drogowego jest wzmożony.


Komentarze (6)

Dziwna akcja, zwykle w takich miejscach Policjanci kierują ruchem zwłaszcza kiedy tworzy się korek. Bezczynne stanie i pilnowanie lampy stroboskopowej na radiowozie jest trwonieniem tak drogiego czasu służby zwłaszcza dla podatnika, który za to płaci.

a ten gość ze straży miejskiej to co tam robi? nudzi się? do roboty pod szkoły!! a jak nie to do rozwiązania!

jest strażnik teksasu :P nie byłoby aż tak ciekawie żeby go nie było.

kupa śmiechu nie mają mundurowi co robić.proponuje im zająć się nielegalnym handlem alkoholem na ulicy dolnej

straznik teksasu niech satruszkom mandatry wypisuje moze je dogoni

te akcje są bez sensu nie dośc że pilnują lamp na radiowozie to i jeszcze działających świateł w grajewie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.