Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12009 wyświetleń

Akcja „Widok na przyszłość"

Badania okulistyczne dla dzieci z Gminy Rajgród.


11 września 2010 roku lekarze Kliniki Okulistyki Dziecięcej z Ośrodkiem Leczenia Zeza Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku przeprowadzą bezpłatne, bezbolesne badania okulistyczne w Gminie Rajgród.

Jeśli Twoje dziecko mieści się w przedziale wiekowym: 0,5 roku do 8 lat – przyjdź i sprawdź czy dobrze widzi.

Adres badania: Gimnazjum w Rajgrodzie, ul. Stanki 2, 19-206 Rajgród
Od godziny: 9:00

Zapisy na badania okulistyczne prowadzone są pod numerem telefonu: (86) 272 19 40 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

Badania będą prowadzone w ramach projektu „Widok na przyszłość. Wczesne wykrywanie i leczenie chorób oczu u dzieci z województwa podlaskiego.”


Celem tych badań jest ułatwienie dostępu do bezpłatnej porady okulistycznej oraz możliwość wykrycia takich zmian jak: wady wzroku, zez, zaćma, jaska, następstwa retinopatii wcześniaczej czy powikłań po urazach oczu u dzieci w grupie wiekowej od 6 miesiąca życia do 8 lat.
W przypadku wykrycia choroby oczu dziecko będzie kierowane do Kliniki Okulistyki Dziecięcej z Ośrodkiem Leczenia Zeza przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku w celu dalszej diagnostyki i leczenia.

Komentarze (1)

By jeszcze przed badaniem dowiedzieć się więcej o zaćmie zapraszam na portal poświęcony tej chorobie- leczeniezacmy pl. Jest to baza wiedzy o zaćmie, jej objawach oraz metodach leczenia. Na stronie znajduja sie filmy dot. przebiegu operacji, wyszukiwarka klinik okulistycznych oraz wiele przydatnych informacji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.