Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10259 wyświetleń

Akcja „Widok na przyszłość"

Akcja „Widok na przyszłość

Badania okulistyczne dla dzieci z Gminy Rajgród.


11 września 2010 roku lekarze Kliniki Okulistyki Dziecięcej z Ośrodkiem Leczenia Zeza Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku przeprowadzą bezpłatne, bezbolesne badania okulistyczne w Gminie Rajgród.

Jeśli Twoje dziecko mieści się w przedziale wiekowym: 0,5 roku do 8 lat – przyjdź i sprawdź czy dobrze widzi.

Adres badania: Gimnazjum w Rajgrodzie, ul. Stanki 2, 19-206 Rajgród
Od godziny: 9:00

Zapisy na badania okulistyczne prowadzone są pod numerem telefonu: (86) 272 19 40 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

Badania będą prowadzone w ramach projektu „Widok na przyszłość. Wczesne wykrywanie i leczenie chorób oczu u dzieci z województwa podlaskiego.”


Celem tych badań jest ułatwienie dostępu do bezpłatnej porady okulistycznej oraz możliwość wykrycia takich zmian jak: wady wzroku, zez, zaćma, jaska, następstwa retinopatii wcześniaczej czy powikłań po urazach oczu u dzieci w grupie wiekowej od 6 miesiąca życia do 8 lat.
W przypadku wykrycia choroby oczu dziecko będzie kierowane do Kliniki Okulistyki Dziecięcej z Ośrodkiem Leczenia Zeza przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa w Białymstoku w celu dalszej diagnostyki i leczenia.

Komentarze (1)

By jeszcze przed badaniem dowiedzieć się więcej o zaćmie zapraszam na portal poświęcony tej chorobie- leczeniezacmy pl. Jest to baza wiedzy o zaćmie, jej objawach oraz metodach leczenia. Na stronie znajduja sie filmy dot. przebiegu operacji, wyszukiwarka klinik okulistycznych oraz wiele przydatnych informacji.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.