sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 14670 wyświetleń

Absolwenci w ZS Nr 2 pożegnani

W dniu dzisiejszym -  27 kwietnia o godzinie 16.00 odbyło się uroczyste pożegnanie 5-ciu klas z naszej szkoły: 4a – techników organizacji usług gastronomicznych, 4e – techników ekonomistów, 3b – klasy liceum ogólnokształcącego o profilu ogólnym, 3f – klasy liceum o profilu sportowo-obronnym i 3h – klasy liceum o profilu humanistycznym.

Uczniowie i nauczyciele przygotowali abiturientom szereg niespodzianek: klasa 1ag – część humorystyczną o sytuacjach szkolnych, przy której większość płakała ze śmiechu; klasa 3d – prezentacje multimedialną ze zdjęciami wszystkich uczniów w ciekawych zdarzeniach, nauczyciele – charakterystykę klas o wesołym zabarwieniu, którą przedstawiła pani dyrektor.

Zaskoczeniem dla wszystkich był spontaniczny występ pani Beaty Strzałkowskiej – nauczycielki fizyki i astronomii, która zaśpiewała z klasą 2h przy akompaniamencie gitarowym Oli Ciszewskiej piosenkę - , a raczej „zlepek” różnych kompozycji, do których słowa napisała sama, dedykując je naszym, tegorocznym absolwentom.

Galeria zdjęć ZS Nr 2


Wiele nagród i wyróżnień otrzymali uczniowie za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, działalność na rzecz szkoły, obsługę i przygotowanie gastronomiczne imprez szkolnych i zewnętrznych, wzorowe zachowanie, nienaganną frekwencje i czytelnictwo.
W imieniu społeczności szkolnej - wszystkim odchodzącym dedykuję motto przewodnie dzisiejszego pożegnania absolwentów –„ Istnieją dwa cele, do których należy dążyć w życiu, pierwszy – osiągnąć to, czego się pragnie, drugi – cieszyć się tym.” –  Marzena Sulkowska

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (7)

a kiedy bal absolwentow pierwszych lat szkoly? juz zapomnieli o tych co sie meczyli, jak jeszcze nie bylo tam takich wygod

klasa druga h jest the best ale brał też udział kolega artur z 3 e ;D ale świetne zakonczenie

Witam. Pozdrawiam abiturientów, ale przede wszystkim klasę, która przygotowała tak wspaniałe pożegnanie - 1ag! Jeszcze raz gratuluję uczniom i wychowawcy Panu Grzegorzowi Wysockiemu. Pragnę też sprostować, iż jakkolwiek cenię moich kochanych wychowanków (za wiedzę i zdolności - głównie informatyczne) tym razem to nie oni, czyli klasa 3d była autorem prezentacji multimedialnej. Prawdziwe i szczere słowa uznania należą się Indze Chojnowskiej i Monice Dębińskiej z klasy 1ag - za profesjonalizm! Pozdrawiam - Beata S.

Juz nikt nie pamieta o tych ktorzy zaczynali nauke nie w nowym budynku ale w kilku oddzielnych :(
Pozdrawiam p. Sulkowska

autorem prezentacji były dwie uczennice klasy I ag

śpiewać kazdy może trochę lepiej albo trochę gorzej - szacun za odwagę! ale fajno było :)) no i dzięk:*

MY TEŻ CENIMY I KOCHAMY NASZĄ PANIĄ PROFESOR I TO BARDZIEJ NIŻ TO MOŻE SIĘ WYDAWAĆ :)))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.