Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10772 wyświetleń

A ja wolę moją mamę...

W czwartek, 13 grudnia 2007 roku w hali Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się koncert Majki Jeżowskiej – popularnej piosenkarki, bardzo chętnie słuchanej nie tylko przez najmłodszych.

Na blisko 90-minutowy występ przybyło ponad 600 osób – zarówno przedszkolaków jak i gimnazjalistów m.in. z  Grajewa, Woznewsi, Słucza, Niedźwiadnej, Wiśniewa. Znana kilku pokoleniom artystka zaśpiewała swoje największe przeboje, t.j.: „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Marzenia się spełniają”, czy „Ciastko”, które porwały publiczność do tańca i wspólnego śpiewu. Zabawie towarzyszyły liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Do zdobycia były plakaty, zdjęcia oraz płyty piosenkarki.

Koncerty Majki Jeżowskiej na pewno łączą pokolenia, zachęcają do wspólnej zabawy. Twarze słuchaczy pokazują, że występy tej gwiazdy niosą ze sobą wiele radości i energii. Na zakończenie ustawiła się bardzo długa kolejka dzieciaków zafascynowanych Jeżowską, zniecierpliwione, przestępując z nogi na nogę, czekały na autograf, specjalny wpis i płyty artystki.

Zdjęcia


e-Grajewo.pl

 

wtorek, 6 czerwca 2023

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2023

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

Komentarze (1)

fajnie ze sie o tym teraz dowiadujemy...:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.