Wieści z maty zapaśniczej

aktualizacja: 2013-12-29 09:15:37     nr wiadomości: 21471     przeczytano: 7039     Ilość komentarzy komentarze: 0

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

III Otwartego Finałowego Turnieju Integracyjnego młodzików i dzieci w zapasach i sumo, połączonego z profilaktyką przeciwalkoholową

Zabłudów dnia 21.12.2013 r.

MŁODZICY - ZAPASY

Kat. 32-35 kg

1. Szreder Dominik ur. 2001 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Khadżiev Akhyad 2000 – UAKS „Podlasie” Białystok

Kat. 42 kg

1. Obrycki Adam ur.2001 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Dąbrowski Łukasz 2000 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

3. Długozima Adam 1999 – UKS „Herkules” Łomża

3. Gulan Mikołaj 2001 – MLUKS MOSiR Grajewo

Kat. 47 kg

1. Łebkowski Kacper ur. 1999 – UKS „Herkules” Łomża

2. Hojka Patryk 2000 – UAKS „Podlasie” Białystok

3. Łętowski Krystian 2001 – UKS Kleosin

3. Poniatowski Adam 2000 – MLUKS MOSIR Grajewo

5. Karpiński Paweł 2001 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

5. Kotowski Paweł 2001 – MLUKS MOSiR Grajewo

Kat. 53 kg

1. Wierzbicki Karol ur. 2000 – MLUKS MOSiR Grajewo

2. Szotko Jakub 1999 – LUKS „Amator” Juchnowiec

3. Kropiewnicki Jonatan 2000 – MLUKS MOSiR Grajewo

Kat. 59 kg

1. Sulewski Hubert ur.1999 – MLUKS MOSiR Grajewo

2. Zamojski Cezary 1999 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Walicki Karol 1999 – LUKS „Amator” Juchnowiec

3. Wesołowski Martin 2001 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

 

 

 

Kat. 66 kg

1. Stasiewicz Karol ur. 1999 – LUKS „Amator” Juchnowiec

2. Salamon Dariusz 1999 – LUKS Marcinkowo

3. Choroszucha Rafał 1999 – MKS „Sprząśla” Supraśl

3. Bagiński Mateusz 2000 – UKS Kleosin

Kat. 73 kg

1. Plona Dawid ur. 1999 – UKS „Herkules” Łomża

2. Boniecki Bartosz 2001 – MKS „Sprząśla” Supraśl

3. Soroka Artur 1999 – MLUKS MOSiR Grajewo

3. Szutkiewicz Maciej 1999 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

Kat. 85 kg

1.Trofimczuk Mateusz ur. 1999 – LUKS „Amator” Juchnowiec

2. Panasiewicz Dawid 2000 – MLUKS MOSiR Grajewo

3. Głowacki Michał 1999 – MKS „Sprząśla” Supraśl

3. Załęcki Mariusz 2000 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

5. Maksymiuk Jakub 2001 – UAKS „Podlasie” Białystok

5. Sarnacki Dawid 2001 – MLUKS MOSIR Grajewo

 

MINIZAPASY CHŁOPCÓW

Kat. 25 kg

Nietupski Dawid ur. 2002 – MLUKS MOSiR Grajewo

Choroszucha Marcin 2003 – MKS „Sprząśla” Supraśl

Stasiukiewicz Jakub 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok

Grabowski Bartosz 2003 – MLUKS MOSiR Grajewo

Kat. 26 kg

1. Szreder Brajan ur. 2002 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Zawistowski Kacper 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Popowski Jakub 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Drzymkowski Igor 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

 

 

 

Kat. 30 kg

1. Salimow Arslanbek ur. 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Połomka Filip 2004 – LUKS Marcinkowo

3. Randzio Damian 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Sztabiński Krzysztof 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 31 kg

1. Gaysumov Donos ur. 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Poniatowski Dariusz 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Krzemiński Oliwier 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Wróblewski Maciej 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 32 kg

1. Danielewski Bartosz ur. 2002 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Wojsław Mateusz 2003 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Paziaczko Rafał 2002 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

3. Pieńkowski Szymon 2003 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 34 kg

1. Gajsultanov Dzhabrail ur. 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Kosykowski Przemysław 2004 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Kuczyński Marek 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Kaczyński Bartosz 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 35 kg

1. Salimow Mairbek ur. 2002 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Łepkowski Wiktor 2002 – LKS Marcinkowo

3. Muszyński Maksymilian 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok

3. Kozłowski Patryk 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 41 kg

1. Wiszowaty Maciej ur. 2002 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Toczyłowski Gniewomir 2003 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Ołdakowski Rafał 2004 – UAKS „Podlasie” Białystok

3. Chojnowski Sebastian 2002 – MLUKS MOSIR Grajewo

 

 

Kat.42 kg

1. Boć Szymon ur. 2002 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Pietraszkiewicz Jakub 2003 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

3. Pieńkowski Aleksander 2004 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Ciszewski Sebastian 2003 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

Kat. 52 kg

1. Milewski Kacper ur. 2002 – UAKS „Podlasie” Białystok

2. Danowski Paweł 2003 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Brzostek Maciej 2002 – LKS Marcinkowo

3. Żebrowski Jakub 2004 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

Kat. 66 kg

1. Bursa Grzegorz ur.2002 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

2. Pietruczuk Michał 2002 – UAKS „Podlasie’ Białystok

3. Szarejko Szymon 2004 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

3. Sienkiewicz Michał 2004 – MKS „Sprząśla” Supraśl

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA (I, II i III turnieju) W ZAPASACH CHŁOPCÓW

(młodzicy i dzieci):

 

1. MLUKS MOSIR GRAJEWO – 96 pkt.

2. UAKS „PODLASIE” BIAŁYSTOK – 56 pkt.

3. UAKS „PODLASIE” BIAŁYSTOK-ZABŁUDÓW– 45 pkt.

4. MKS „SPRZĄŚLA” SUPRAŚL – 30 pkt.

5. LUKS „AMATOR” JUCHNOWIEC – 28 pkt.

6. MLUKS „GWIAZDA” SZCZUCZYN – 22 pkt.

7. UKS „HERKULES” ŁOMŻA – 18 pkt.

8. UKS KLEOSIN – 8 pkt.

9. UKS „ OSIEDLA BACIECZKI” BIAŁYSTOK – 8 pkt.

10.LMUKS „OLIMPIK” SUWAŁKI – 5 pkt

 

 

 

MŁODZICZKI I DZIECI ZAPASY KOBIET

Kat.30 kg

1. Stasiewicz Weronika ur. 2003 – LUKS „Amator” Juchnowiec

2. Maciejunas Natalia 2002 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

3. Rynkowska Zuzanna 2003 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

Kat. 36 kg

1. Szmydlewska Sylwia ur. 2004 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

2. Zielińska Kinga 2002 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Masłowiecka Patrycja 2002 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

Kat. 41 kg

1. Durys Patrycja ur.2004 – UAKS „Podlasie” Białystok- Zabłudów

2. Zakrzewska Karolina ur. 2003 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

Kat.47 kg

1. Wojciechowska Julia ur. 1999 – MLUKS MOSIR Grajewo

2. Danowska Emilia 1999 – MLUKS MOSIR Grajewo

3. Efir Martyna 2000 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 50 kg

1. Durys Wiktoria ur. 2002 – UAKS „Podlasie” Białystok- Zabłudów

2. Nietupska Wiktoria 2004 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Dejneka Aleksandra 2004 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

Kat. 53 kg

1. Sacharewicz Anna ur. 1999 – UAKS „Podlasie” Białystok- Zabłudów

2. Łochowska Julia 2001 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Szreder Paulina 1999 – MLUKS MOSIR Grajewo

Kat. 55 kg

1. Słowikowska Karolina ur.1999 – UAKS „Podlasie” Białystok- Zabłudów

2. Wasilewska Żaneta 1999 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

3. Drobińska Aleksandra 1999 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

 

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA (II i III turnieju) W ZAPASACH DZIEWCZĄT

(młodziczki i dzieci):

1. UAKS „PODLASIE” BIAŁYSTOK-ZABŁUDÓW – 21 pkt

2. MLUKS „GWIAZDA” SZCZUCZYN – 18 pkt.

3. MLUKS MOSIR GRAJEWO – 15 pkt.

4. LMUKS „OLIMPIK” SUWAŁKI – 11 pkt.

5. LUKS „AMATOR” JUCHNOWIEC – 4 pkt.

 

MINISUMO CHŁOPCÓW

Kat. 23 kg

1. Jaszczuk Oliwier ur. 2005 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

2. Koński Patryk 2007 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Gajko Jakub 2006 – MLUKS MOSiR Grajewo

3. Leończuk Jakub 2008 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

Kat. 27 kg

1. Kalinowski Szymon ur. 2006 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

2. Majczak Kacper 2006 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

3. Lulewicz Jakub 2005 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

4. Jarosz Karol 2005 – UAKS „Podlasie” Białystok

Kat. 30 kg

1. Lebiedziński Dawid ur. 2005 – MKS „Sprząśla” Supraśl

2. Łepkowski Fabian 2005 – LKS Marcinkowo

3. Zyskowski Jakub 2006 – MLUKS MOSiR Grajewo

3. Dębliński Rafał 2005 – MLUKS MOSiR Grajewo

Kat. 33 kg

1. Niczewski Mateusz ur. 2005 – MLUKS MOSiR Grajewo

2. Dutkiewicz Adrian 2005 – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

3. Sienkiewicz Adam 2005 – MKS „Sprząśla” Supraśl

3. Maciejewski Bartek 2005 – MLUKS MOSiR Grajewo

5. Kuczyński Jakub 2005 – MLUKS MOSiR Grajewo

 

 

Kat. 42 kg

1. Dębowski Jakub ur. 2005 – LMUKS „Olimpik” Suwałki

2. Stachelek Bartosz 2006 – MLUKS MOSiR Grajewo

3. Przestrzelski Paweł 2005 – UAKS „Podlasie” Białystok

3. Borkowski Jakub 2005 – MKS „Sprząśla” Supraśl

 

MINISUMO DZIEWCZĄT

Kat. 36 kg

1. Lulewicz Zuzanna ur. 2005 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

2. Szarejko Zuzanna 2006 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

3. Grajewska Martyna 2006 – UAKS „Podlasie” Białystok-Zabłudów

 

Za organizatora:

Wiceprezes UAKS „Podlasie” Białystok

Władysław Kierdelewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW  WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W KADRACH NARODOWYCH JUNIORÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH
Polskiego Związku Zapaśniczego w 2014 r.

 KADRA NARODOWA JUNIORÓW W ZAPASACH STYL KLASYCZNY
1. Tomasz Stasiewicz waga 50 kg – UAKS „Podlasie” Białystok
2. Oskar Czyżewski waga 84 kg – MLUKS MOSiR Grajewo

 KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAPASACH STYL KLASYCZNY
1. Szymon Zimnoch waga 50 kg – UAKS „Podlasie” Białystok
2. Wojciech Lenczewski waga 63 kg – UAKS „Podlasie” Białystok
3. Karol Stasiewicz waga 63 kg – LUKS „Amator” Juchnowiec
4. Dawid Plona waga 69 kg – UKS „Herkules” Łomża
5. Patryk Gutowski waga 76 kg – UAKS „Podlasie” Białystok
6. Mateusz Trofimczuk waga 85 kg – LUKS „Amator” Juchnowiec
 
 KADRA NARODOWA JUNIOREK W ZAPASACH KOBIET
1. Ewa Alicka waga 63 kg – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn

 KADRA NARODOWA JUNIOREK MŁODSZYCH W ZAPASACH KOBIET
1. Magdalena Drobińska waga 43 kg – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn
2. Anna Sacharewicz waga 52 kg – UAKS „Podlasie” Białystok – Zabłudów
3. Karolina Trzcińska waga 65 kg – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn
4. Magdalena Szeszko waga 56 kg – LMUKS „Olimpik” Suwałki

 KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH W ZAPASACH STYL WOLNY
1. Damian Trojanowski waga 50 kg – MLUKS „Gwiazda” Szczuczyn
2. Erwin Narewski waga 85 kg – LMUKS „Olimpik” Suwałki

Bliższe szczegóły na stronie PZZ www. zapasy.org.pl
    
                                                            Prezes Podlaskiego Związku Zapaśniczego 
                                                 Władysław Kierdelewicz

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.