VII Otwarty Bieg Papieski

aktualizacja: 2021-06-02 22:36:24     nr wiadomości: 45884     przeczytano: 799     Ilość komentarzy komentarze: 0

    Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie, Parafia p.w. Imienia NMP w Szczuczynie, Urząd Miejski w Szczuczynie i ZS w Niećkowie byli organizatorami XII Biegu Papieskiego oraz VII Otwartego Biegu Świętego Jana Pawła II o Puchar Proboszcza Parafii p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie. Biegi odbyły się w dniu 1 czerwca 2021 roku, a trasa wiodła wokół „Starego Parku”.
    W biegach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczuczynie, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej, Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie oraz Zespołu Szkół w Niećkowie.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:
Kategoria „O”:
- dziewczęta:
1. Amelka Wiszowata
2. Zuzia Czaplicka
3. Amelka Sakowska
- chłopcy:
1.Marcel Danowski
2. Franek Ciepliński
3. Adaś Zyskowski
Kategoria klasy pierwsze:
- dziewczęta:
1. Dominika Ornowska
2. Paulina Kruszyńska
3. Natalia Jarmutowska
- chłopcy:
1. Piotr Barwnikowski
2. Marcel Mierzejewski
3. Oskar Sobecki
Kategoria klasy drugie:
- dziewczęta:
1. Dominika Niecikowska
2. Zuzanna Brzostowska
3. Lena Zielińska
- chłopcy:
1. Filip Gede
2. Adrian Dzięgielewski
3. Kuba Kleczaj
Kategoria klasy trzecie:
- dziewczęta:
1. Nikola Cymkowska
2. Wiktoria Bogusławska
3. Milena Gnys
- chłopcy:
1. Bartek Bogdan
2. Paweł Sieredziński
3. Krzysztof Kowalski
Kategoria klasy czwarte:
- dziewczęta:
1. Karolina Kaczyńska
2. Oliwia Giecelman
3. Małgorzata Grygoruk
- chłopcy:
1. Oskar Gnys
2. Dominik Czarnecki
3. Piotr Jan Wiktorowicz
Kategoria klasy piąte:
- dziewczęta:
1. Lena Dzięgielewska
2. Aleksandra Kaszeta
3. Angelika Metelska
- chłopcy:
1. Bartosz Gutowski
2. Jakub Bagiński
3. Gabriel Ornowski
Kategoria klasy szóste:
- dziewczęta:
1. Joanna Skrodzka
2. Roksana Laszczkowska
3. Ewa Kuczyńska
- chłopcy:
1. Dawid Mrozio
2. Daniel Waszkiewicz
3. Kacper Siedlecki
Kategoria klasy siódme:
- dziewczęta:
1. Kornelia Witkowska
2. Zuzanna Gnys
3. Amelia Drobińska
- chłopcy:
1. Artur Konopka
2. Jakub Barwikowski
3. Bartłomiej Szczech
Kategoria klasy ósme:
- dziewczęta:
1. Oliwia Kaliszewska
2. Martyna Sawicka
3.Magdalena Grajewska
- chłopcy:
1. Mateusz Berć
2. Szymon Bogdan
3. Adrian Dylewski
Kategoria szkoły średnie:
- dziewczęta:
1. Karolina Polakowska
2. Paulina Danowska
3. Agata Chrostowska
- chłopcy:
1. Mikołaj Zyskowski
2. Łukasz Niedźwiecki
3. Mateusz Raciborwski
Kategoria Open:
1. Jacek Sokołowski
2. Mikołaj Zyskowski
3. Kuba Brzostowski

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szczuczynie:
1. Marcin Łapiński
2. Paweł Danowski
3. Tomasz Sielawa.
    Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale i dyplomy ufundowane przez Bibliotekę-Centrum Kultury w Szczuczynie, zaś zwycięży w kategorii open otrzymali Puchary ufundowane przez Proboszcza Parafii p.w. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie. Dekoracji zwycięzców dokonali ks. Proboszcz Jacek Majkowski, Dyrektor ZS w Niećkowie Dariusz Koniecko oraz Dyrektor BCK w Szczuczynie Janusz Siemion.

 

GALERIA ZDJĘCIA 

 

 

Tekst i zdjęcia: Andrzej Szabelski/Andrzej Kosmowski – BCK Szczuczyn  

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.