Trzy razy na podium

aktualizacja: 2005-02-14 10:54:36     nr wiadomości: 1083     przeczytano: 8528     Ilość komentarzy komentarze: 1
Swoich fanów nie zawiodła Katarzyna Skibniewska, która w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii seniorów zdobyła dwa tytuły mistrzowskie - w grze pojedynczej i mieszanej oraz trzecie miejsce z Małgorzatą Kropiewnicką w grze deblowej.
W grze pojedynczej w finale pokonała 4:1 / 11:8 – 11:7 – 9:11 – 11:9 – 11:6/ Agnieszkę Antolak SKTS Łomża.

W grze mieszanej Katarzyna Skibniewska ze Sławomirem Cylwikiem z MOKS Słoneczny Stok (II liga tenisa stołowego) po zaciętych grach w półfinale pokonali wyżej notowaną parę Baranowski Artur (Baruch-Dojlidy Białystok – I liga) - Stocka Magdalena (UKS Dojlidy Białystok – II liga) oraz w finale po wyrównanej stojącej na wysokim poziomie walce parę Godlewski Łukasz (Baruch-Dojlidy Białystok – I liga) - Kardel Izabela (UKS Dojlidy Białystok – II liga).

Niewiele zabrakło do zdobycia trzeciego tytułu w grze deblowej. W półfinale Katarzyna Skibniewska z Małgorzatą Kropiewnicką uległy minimalnie parze
Gwiazdowska – Turowska (UKS Dojlidy) a w pojedynku o trzecie miejsce pokonały debel Sadowska – Antolak (SKTS Łomża). Turniej rozgrywany był systemem pucharowym.

Kibiców tenisa stołowego informuję, że od tygodnia na testach sprawnościowych w Grajewie przebywa zawodniczka z Kijowa - Ukraina Julia Tkaczenko, która być może w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy Grajewa.

E. Skibniewski

eee kaska to leszczu bo Julia jo OGRYWA jak chce heh....
Napisał: dodano: 2005-02-21 15:09:09

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.