Sukces Tomka z LO

aktualizacja: 2015-06-19 10:28:01     nr wiadomości: 25240     przeczytano: 4954     Ilość komentarzy komentarze: 1

 

         11 czerwca 2015 roku odbył się trzeci finałowy etap Piątego Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Do I etapu konkursu przystąpiło 240 uczniów z całej Polski, z czego 65 zmagało się z zadaniami w finale. Siedmiu najlepszych finalistów zostało nagrodzonych. Wśród nich znalazł się

Tomasz Czaplicki

uczeń klasy 3d naszego liceum, otrzymując  Nagrodę Dyrektora Instytutu Informatyki i Automatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Pozostali laureaci Piątego Łomżyńskiego Konkursu Matematycznego to:

  1. Kozłowski Przemysław - I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  2. Perkowski Przemysław - I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  3. Bułatow Witali - IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku
  4. Bronakowska Kinga - I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
  5. Wyszołmirski Damian - I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
  6. Boguska Anna - II Liceum Ogólnokształcące w Łomży

         Tomkowi Czaplickiemu serdecznie gratulujemy olbrzymiej wiedzy i umiejętności matematycznych, które pozwoliły mu na zdobycie zaszczytnego miejsca. Równocześnie zachęcamy go do dalszej pracy nad szlifowaniem swojego talentu matematycznego, aby w przyszłości zabłysnął jeszcze większym blaskiem.
 

"Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak."

Jean Fabre

jak widać, to kolejny matematyczny sukces LO, potwierdza to tylko to, że macie dobrych uczniów i nauczycieli, gratulacje
Napisał: Janka dodano: 2015-06-20 07:33:51

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.