Sport w gminie Grajewo

aktualizacja: 2008-03-03 17:26:37     nr wiadomości: 6436     przeczytano: 8618     Ilość komentarzy komentarze: 0

W dniu 1 marca br. (sobota) w Hotelu VICTORIA w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe, podczas którego uhonorowano najlepsze kluby LZS uczestniczące we współzawodnictwie w sporcie młodzieżowym oraz najaktywniejsze ogniwa, rady gminne i powiatowe Zrzeszenia LZS za 2007r.

W kategorii najaktywniejsza Rada Gminna po raz kolejny wyróżniono Zrzeszenie Sportowe Gminy Grajewo, doceniając tym samym całokształt działalności sportowej na terenie gminy Grajewo w 2007r.

- Gmina Grajewo została wyróżniona już drugi raz. W organizację turniejów np. w piłkę siatkową i nożną, czy tenisa stołowego jest zaangażowanych mnóstwo osób którym patronuje Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter. To właśnie samorząd wspiera nasze gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. – powiedział nam Grzegorz Gardocki radny gminy

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.