Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 1994 wyświetleń

Nowe drogi na os. Konopnickiej

Nowe drogi na os. Konopnickiej

Na tę wiadomość mieszkańcy ul. Łąkowej, Stefczyka, Działkowej, Kwiatowej i Kolejowej na os. M. Konopnickiej w Grajewie czekali wiele lat. Miasto ogłosiło  postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na budowę wskazanych ulic.

W ramach prac zaplanowano wykonanie nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów, kanalizacji deszczowej i oświetlenia w ul. Łąkowej. Nawierzchnia jezdni, chodników, zjazdy, oświetlenie uliczne, kanalizacja deszczowa, sanitarna i sieć wodociągowa wykonane zostaną w ul. Stefczyka, Działkowej, Kwiatowej i Kolejowej. Zadanie obejmuje także przebudowę sieci energetycznej wraz z usunięciem kolizji energetycznych i kolizji telekomunikacyjnych.

Chętni oferty mogą składać do 13 lipca br. Na realizację zadania wykonawca będzie miał 800 dni.

Na mapie drogowej Grajewa są kilometry ulic o nawierzchni żwirowej. Zgodnie z zapowiedzią samorządowców kolejne żwirówki będą sukcesywnie przebudowywane.

 

Komentarze (5)

A kolektorowa pytam po raz kolejny ?

Kto pyta nie błądzi

Super dziękujemy włodarzowi na pewno ruch pieszy i samochodowy na osiedlu będzie bezpieczniejszy.

A gdzie ta kolektorowa? Które ulice są starsze?

Do działkowe Kolektorowa istnieje odkad istnieje ujęcie wody jest to ulica ewakuacyjna, z wyjazdem od ujęcia wody obiecana do zrobienia od kilku lat tylko ze bez odzewu miasra żałosne to

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.