Nagrody za osiągnięcia w sporcie

aktualizacja: 2009-03-12 00:00:45     nr wiadomości: 8767     przeczytano: 8969     Ilość komentarzy komentarze: 2

Zarząd Województwa Podlaskiego ogłasza VI edycję Dorocznych Nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej - za 2008 rok.

Nagrody pieniężne zostaną przyznane w następujących kategoriach:
1. Najlepszy Sportowiec,
2. Najlepszy Młody Sportowiec,
3. Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny,
4. Najlepszy Trener,
5. Za całokształt działalności.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które reprezentowały w 2008 roku stowarzyszenia kultury fizycznej z terenu województwa podlaskiego i uzyskały wybitne osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym. Ponadto do oddzielnej kategorii przyjmowane są zgłoszenia osób, które będą nagrodzone za całokształt swojej działalności z zakresu kultury fizycznej.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać:
1. Informacje dotyczące wnioskodawcy;
2. Dane osobowe dotyczące kandydata lub kandydatów do nagrody;
3. Dane o sportowych wynikach w 2008 roku;
4. Informacje o całokształcie dotychczasowej działalności sportowej albo informację o osiągnięciu, za które nagroda ma być przyznana;
5. Uzasadnienie wniosku zawierające opis działań kandydata na rzecz kultury fizycznej jej upowszechniania oraz działalności szkoleniowej na terenie województwa.

Wnioski należy składać do dnia 31 marca 2009 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, Departament Edukacji, Sportu i Turystyki, ul. Wyszyńskiego 1, 15-888 Białystok, pok. 324. Szczegółowe informacje można uzyskać w Departamencie merytorycznym pod podanym wyżej adresem lub pod numerem telefonu (085) 74-97-483.

 

(Uchwała Sejmiku Województwa w sprawie: szczegółowych zasad, trybu przyznawania oraz wysokości dorocznych nagród Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej) – plik do pobrania

i po co to i tak wiadomo ze nie beda docenieni ci co powinni dostac te pieniadze z gory wiadomo kto dostanie te pieniadze pilka nozna albo kixboxing szkoda gadac.
Napisał: sportowiec dodano: 2009-03-12 08:50:18

ciekawo za co piłka nożna śmiech na sali (liga amatorska jest ciekawsza niż WARMIA, ale mam ndzeje ze wiosna bedzie nasza a co do WILKA to jestem za
Napisał: hehe dodano: 2009-03-13 07:43:04

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.