Wiadomości

Kolizja z udziałem łosia

02.12.2010

O godzinie 18:34 dyżurny został poinformowany, że na trasie Ruda – Ciemnoszyje, kierujący citroenem- mieszkaniec Korycina potrącił łosia, który nagle wbiegł na jezdnie. Kierujący nie doznał żadnych obrażeń. - informuje KPP w Grajewie


Kolizja drogowa
O godzinie 8.48 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na odcinku drogi Bełda -Miecze doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący samochodem ciężarowym  – mieszkaniec Kielc, nie ustąpił pierwszeństwa podczas zamiany psa ruchu uderzył w iveco, którym kierował obywatel Litwy. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Amatorzy piwa

Ukradli  zgrzewkę piwa.
Grajewscy funkcjonariusz zatrzymali dwóch młodzieńców, którzy ukradli zgrzewkę piwa. Mężczyźni odpowiedzą za swoje postępowanie.
Wczoraj dyżurny grajewskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie, że ze sklepu na os. Południe dwóch młodych mężczyzna ukradło zgrzewkę piwa. Następnie sprawcy uciekli w kierunku ulicy Skośnej. Policjanci natychmiast udali się w rejon wskazanego miejsca, gdzie zatrzymali osobę odpowiadającą rysopisowi jednego ze sprawców kradzieży. Okazał się nim 21- letni mieszkaniec Grajewa. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali również drugiego sprawcę kradzieży, mieszkańca Ełku lat 21. Obaj młodzieńcy mieli ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźni odpowiedzą za swoje postępowanie.


sobota, 1 października 2022

Mężczyzna utknął w betoniarce

sobota, 1 października 2022

Grajewo. Kurs Alpha - dyskusja na temat wiary

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.