III Bieg Rodzinny

aktualizacja: 2014-06-04 07:33:55     nr wiadomości: 22497     przeczytano: 5212     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zaproszenie na III bieg Rodzinny.
    W sobotę 21 czerwca w ramach Dni Grajewa na boisku przy Klubie Hades, ul. Wojska Polskiego odbędzie się III Bieg Rodzinny, który będzie świetną okazją do wspólnego rodzinnego biegania i sportowego rozpoczęcia rodzinnych wakacji. Jego organizatorami są Klub Sportowy Maratonka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    W biegu udział może wziąć rodzina, która na starcie pojawi się w minimum trzyosobowym składzie np. mama, tata i dziecko. Ale może to być również  babcia czy dziadek z wnukami lub inny rodzinny skład. Przed startem nikt nie będzie sprawdzał wieku czy sportowych umiejętności. Nikt też nie będzie mierzył czasu czy na mecie wypatrywał najszybszego biegacza. Liczy się udział i wspólne rodzinne bieganie. To dobry czas na sportowe rozpoczęcie rodzinnych wakacji i wspólnego aktywnego spędzenia czasu.
     Dla uczestników przygotowano trasę wokół boiska Hades, a jedno kółko liczy sobie ok. 330 m.  Nie ma określonego dystansu. Każda rodzina sama zdecyduje czy pokona jedno czy kilka okrążeń.
    Bieg rozpocznie się o godz. 11.oo, a organizatorzy będą czekać na chętnych od godz. 10.30 na ławeczkach przy boisku Klubu Hades.
                                                                                                                                             WJ

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.