Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 3921 wyświetleń

Grajewo 21,5 % zaszczepionych

Grajewo 21,5 % zaszczepionych

Badania potwierdziły w kraju 168 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w podlaskiem 9. Zmarło 41 osób z COVID-19 – poinformowało w sobotę (19.06) Ministerstwo Zdrowia.

Zakażeni w podlaskich powiatach:

powiat augustowski - 1 osoba zakażona

powiat białostocki - 3 osoby zakażone

powiat siemiatycki - 4 osoby zakażone

powiat zambrowski - 1 osoba zakażona 

powiat grajewski - 0 osób zakażonych ( liczba osób objętych kwarantanną 22, liczba wykonanych testów: 47)

 

W  kraju  w pełni zaszczepionych jest już prawie 11 mln osób.

 

  • Grajewo miasto (liczba ludności 21709 osób)

Pacjenci zaszczepieni przynajmniej jedną dawką - 6185 osób, pacjenci w pełni zaszczepieni 4676. Procent pacjentów zaszczepionych pełną dawką - 21,5 %. 
Grupa wiekowa: :
12-19 lat: 111
20-39 lat: 1026
40-59 lat: 1918
60-69 lat: 1631
70+ lat: 1499

  • Grajewo gmina  (liczba ludności 5772)

Pacjenci zaszczepieni przynajmniej jedną dawką - 1085 osób, pacjenci w pełni zaszczepieni 711. Procent pacjentów zaszczepionych pełną dawką - 12,3 %. 
Grupa wiekowa: 
12-19 lat: 30
20-39 lat: 218
40-59 lat: 346
60-69 lat: 238
70+ lat :253

Komentarze (12)

Czyli bardzo mały procent zaszczepionych ….4 fala pandemii zapuka jesienią do bram Grajewa

Czyli bardzo dużo rozważnych ludzi! Nie dają se wszczepić nie wiadomo jakiej substancji! U mnie już dwie osoby odeszły po szczepieniu i dojrzała i młoda! I nie wiadomo czemu konkretnie!!!

XY i tak "zapuka" przecież to jest wszystko ustalone. Niedzielski już dawno mówił o 4 fali jesienią, czyli standardowy okres grypowy. Ale jeśli ta szczypionka jest taka super to nie musisz się niczego obawiać... Chyba, że jednak jest nic nie warta...

uważam że szczepionki są potrzebna, innej drogi nie ma, ktoś napisze że się zaszczepiona osobo zachorowała, a ja zapytam po co zapinać pasy w samochodach, po co brać leki na serce i inne choroby, przecież i tak ludzie umierają, ŻADEN LEK NIE DAJE GWARANCJI NA NIEŚMIERTELNOŚĆ, szczepionki pozwoliły w uniknąć tylu chorób, a co do zmian w organiźmie, każda choroba, każde zmiany środowiśka, sposobu odżywiania, zmienia nasz organizm i tego nie unikniemy, SZCZEPCIE SIĘ I NIE SŁUCHAJCIE TEORI LUDZI KTÓRZY SWOJĄ WIEDZĘ CZERPIĄ Z FACEBOOKA .

Jan.....a skad pochodzi twoja wiedza

Szczepionka to jedyne co może pomóc na tego covida, jeśli czyta mnie ktoś rozsądny - wolisz mieć ochronę przed wirusem którego konsekwencji nie jesteś w stanie przewidzieć, czy liczyć na los, że nie rozłoży cię na łopatki? Myślcie logicznie, i słuchajcie lekarzy i naukowców - bo to oni mają autorytet aby się wypowiadać, a nie ci "myśliciele" z facebooka bez żadnej wiedzy medycznej! Nie dajcie sobą manipulować.

a ilu zmarlo z tych zaszepionych gdzie statystyki zgonow po szczepeniu

Płaskoziemcy w Grajewie działają

Do tych antyszczepionkowcow. Jak sie nie podoba szczepionka to zawsze jest druga opcja. Mozesz isc na zbocze ziemi i skoczyc. Wkoncu dla was ziemia jest plaska.

Wszystko zależy od strazaka czy zezwoli na więcej szczepień, bo to drugi dyrektor

Nie ma szczepien to szpital jest niepotrzebny tylko kaplica cmentarna.

Szczepionki to wyrok na ludzkie zycie Na pewno zaczna sie komplikacje zdrowotne z czasem Po roku lub dwa Wtedy zobaczycie owoce szepionek Chcialem tylko powiedzie ze kazdy na wolna wole i rozum i podejmuje decyzje w wolnosci Poniekad trzeba byc ostroznym bo tak jak pani ALICJA napisala stracila dwie osoby po szczepionkach Badzmy czujni abysmy nie musieli oplakiwa maszych najblizszych u przyjaciol

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.