Kraj

  • 2 komentarzy
  • 1182 wyświetleń

„Użyj wyobraźni”

W dniu 4 sierpnia 2009r. w Polskiej Agencji Prasowej rozpoczął się kolejny etap ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. „Użyj wyobraźni” – dotyczący problemu „młodych kierowców”.

Użyj Wyobraźni to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest zwrócenie uwagi na najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach. Liczymy na to, że dzięki tej kampanii zwiększy się świadomość kierowców, co w dużym stopniu pozwoli wyeliminować niepotrzebne ryzyko i brawurę. Bezpieczeństwo na drodze zależy przecież od zachowania każdego z nas. Wystarczy tylko użyć wyobraźni.

 

POLSKA MŁODZIEŻ. JEDNI Z NAJGROŹNIEJSZYCH KIEROWCÓW NA NASZYCH DROGACH.

MŁODZI KIEROWCY CODZIENNIE ZABIJAJĄ NA POLSKICH DROGACH 3 OSOBY. RANIĄ KOLEJNE DZIESIĘĆ. JEŚLI NIE MASZ JESZCZE 24 LAT, JEŹDZISZ SZYBKO, UWAŻASZ SIĘ ZA DOSKONAŁEGO KIEROWCĘ I POTRAFISZ ZROBIĆ MOCNE WRAŻENIE NA DRODZE - MOŻESZ DOŁOŻYĆ DO TEJ STATYSTYKI SWOJE OFIARY

Zobacz film, po obejrzeniu którego nigdy już nie będziesz pisał SMS-ów kierując pojazdem!
(uwaga: zawiera drastyczne sceny):

Komentarze (2)

He, też mi coś. Nic tu po mnie, idę na motor :]

tak własnie jest ,ciagle widze jak jada i pisza smsy
a potem nie dziwo ze sie rozbila czy sie rozbil,żeby to jeszcze jechal sam a tu przeciez trzeba martwic sie o pasazerow ja tez jak jade sama to potrafie jechac 190 ale jak jade z kims to tylko 120 albo 100 bo boje sie ze ja wyjde z wypadku a osoba jadacaobok zginie.nie mogla bym z tym zyc ze prze zemnie zginał człowiek.
Wiec pamietajcie kiedy masz w samochodzie pasazerów nie popisuj sie,bo to moze sie zle skaczyc.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.