piątek, 28 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 12453 wyświetleń

„Stawiam na mleko!”

5 kwietnia w Grajewie   od godz. 12.00 na terenie parkingu przed Urzędem Miasta odbyła się imprezy z udziałem Mlecznej Ekspedycji zaplanowane w ramach programu „Stawiam na mleko!” – ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej mleka i produktów mlecznych, realizowanej przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, przy współpracy z Agencją Rynku Rolnego.   

Mleczna Ekspedycja składa się ze specjalnego Trucka Mlecznego, którego celem jest dotarcie do blisko 450 szkół w 108 miastach w całej Polsce oraz zorganizowanie „Imprez Mlecznych”, podczas których zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie będą mogli wziąć dział w konkursach wiedzy o mleku i produktach mlecznych, a także spróbować mlecznych przysmaków.

Trasa Konwoju Mlecznego przewidziana na pierwszy rok kampanii obejmie swoim zasięgiem tereny północno-wschodniej Polski i poprowadzi przez następujące województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie oraz lubelskie. Z Grajewa Mleczna Ekspedycja wyruszy do Zambrowa, gdzie 6 kwietnia na terenie parkingu miejskiego przy ul. Wyszyńskiego odbędą się kolejne atrakcje w ramach kampanii „Stawiam na mleko!”.

Informacje na temat imprez i trasy Mlecznego Konwoju można znaleźć na platformie internetowej www.stawiamnamleko.pl. W serwisie zamieszczono także informacje o diecie bogatej w produkty mleczne, przepisy na mleczne specjały oraz mleczne zagadki dla dzieci.

Projekt „Stawiam na mleko!” ma na celu przeprowadzenie kompleksowych działań informacyjnych, edukacyjnych oraz promocyjnych, skierowanych do dzieci w wieku 7- 13 lat, ich rodziców oraz opiekunów.

Galeria zdjęć

 

Komentarze (3)

na którą ma być ta impreza

jutro od 12 do 16 przy Urzędzie Miasta

Ogolnie bylo fajne ;]
podobalo mi sie ;)
Ale wkurzylam sie ze nie chciali dac mleka bez rodzicow, a jak juz dawali bez doroslych to sie mleko niby skonczylo =//
ale impreza byla ok ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.