sobota, 25 czerwca 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 12722 wyświetleń

„Nasze Bezpieczeństwo" dla SP2

13 maja br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się Finał Powiatowy XIII edycji konkursu „Nasze Bezpieczeństwo im. Brajana Chlebowskiego”.

Brajan Bartłomiej Chlebowski (ur. 3 września 1998, zm. 8 lutego 2005) – sześciolatek, który zginął w pożarze łódzkiej kamienicy, zdążywszy przedtem zadzwonić po straż pożarną – uratowani z pożaru zostali dzięki temu jego 36-letni wówczas ojciec i kilkudziesięciu mieszkańców domu.

W konkursie wzięło udział 9 trzyosobowych drużyn z okolicznych szkół podstawowych: SP Nr 1 w Grajewie, SP Nr 2 w Grajewie, SP Nr 4 w Grajewie, SP w Wąsoszu, SP w Rajgrodzie, SP w Kramarzewie, SP w Bzurach, SP w Szczuczynie, SP w Bełdzie.
Dzieci brały udział w 4 konkurencjach- Prewencji kryminalnej i ruchu drogowego, Ochrony środowiska naturalnego, Ochrony przeciwpożarowej, Pierwszej Pomocy medycznej.
Konkurs urozmaicały pokazy taneczne prezentowane między konkurencjami.

„ Konkurencja Ochrony przeciwpożarowej była ciężka, najgorzej było połączyć węże w jedną całość, bo musieliśmy to zrobić. Mimo wszystko było super. Spodobało mi się i w przyszłości chciałbym zostać strażakiem” – zdradza nam Michał Tomczak, uczeń klasy 5c SP Nr 2 w Grajewie ( na zdjęciu).

I miejsce zajęła SP Nr 2 w Grajewie
II miejsce zajęła SP w Szczuczynie
III miejsce zajęła SP 4 w Grajewie
IV miejsce zajęła SP Nr 1 w Grajewie
V miejsce zajęła SP w Kramarzewie
VI miejsce zajęła SP w Rajgrodzie
VII miejsce zajęła SP w Bełdzie i SP w Wąsoszu
VIII miejsce zajęła SP w Bzurach

Puchar Komendanta Państwowej Straży Pożarnej zdobyła SP w Bełdzie, natomiast ocenę kibiców wygrali kibice z SP w Szczuczynie.

„Strasznie podobał mi się ten konkurs. Można było się czegoś nauczyć i świetnie się na nim bawiłam. Cały czas trzymałam kciuki za swoją drużynę” –podsumowała Iga Lachowicz, uczennica klasy 4b SP Nr 2 w Grajewie ( na zdjęciu).

(fot.e-Grajewo.pl)


 

 

 

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (4)

Noom ... ^^
Jak to tam naasza klasa powiedziała ;)
Za 7 miejscee lepsze nagrody niż za 3 :(

SP 4 dziewczyny zatańczyły superrrr:) oby tak dalej ...

fajnie tańczyły dziewczyny z sp1

Co
nikt nie podskoczy SP2 bo ona zawsze wygrywa :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.