sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

„Metal Halloween” 30 X

W dniu 30 października (sobota) w klubie „Hades” przy ul. Wojska Polskiego 72 w Grajewie odbył się koncert dla fanów ostrej muzyki gitarowej. Na deskach klubu wystąpiły 3 formacje:

-Wicked Side – zespół pochodzący z Białegostoku, działający od 2009 roku, ale mający na koncie kilka sporych sukcesów, do których zaliczyć należy wydanie debiutanckiego demo oraz koncerty u boku takich sław jak legenda polskiego heavy metalu – TURBO, czy solowy zespół byłego wokalisty IRON MAIDEN – Blaze’a Bayley’a, oraz występy poza granicami naszego kraju. Więcej info: www.myspace.com/wickedsideband


-Alcoholic Disaster – kolejni sąsiedzi, tym razem z Ełku. Zespół działa na mazurskiej ziemi już od pewnego czasu i poczyna sobie coraz śmielej. Niedawno wydał swoje pierwsze, całkiem obiecujące demo, którego dystrybucję wspiera jeden z brytyjskich „net-labeli”. Kapela zdobyła już doświadczenie sceniczne koncertując także w innych składach.
Więcej info: www.myspace.com/alcoholicdisaster


-Curiosity – to nasza rodzima grupa, założona po rozpadzie SACRIFICE. Istnieje od września 2009 roku i ma na koncie pierwsze wydawnictwo płytowe w postaci mini-albumu „Relief”. Zespół koncertował razem z takimi formacjami jak Northern Plague, Wicked Side, czy zasłużone w regionie Hellraizer oraz In Extremis. Więcej info: www.myspace.com/curiositypl


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.