Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 1630 wyświetleń

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

650 tys. zł na cyfryzację w Grajewie!

Dziś w Augustowie odbyła się inauguracja ogólnopolskiego programu „Cyfrowa Gmina” w ramach którego samorządy otrzymają środki na cyfryzację urzędów czy szkół.

Minister Adam Andruszkiewicz zapowiedział, że dla gmin w województwa podlaskiego przewidziane są środki w kwocie ok. 24 mln zł, które mają wspierać dalszy rozwój cyfrowy regionu. Symboliczny czek dla Grajewa z kwotą 651 tys. zł która zasili miejski budżet, odebrał z rąk ministra Andruszkiewicza burmistrz miasta, Dariusz Latarowski.

 

Dzięki rządowemu programowi "Cyfrowa Gmina” do samorządów województwa podlaskiego trafi nawet 26 mln zł. Pieniądze przeznaczone zostaną m.in. na zakup sprzętu komputerowego, szkolenie pracowników oraz walkę z e-wykluczeniem.

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (3)

A czy większe sale komputerowe w szkołach wchodzą w grę, żeby każdy uczeń pracował przy swoim komputerze?

Wygonić te dzieci na boisko, rzucić piłkę i niech grają tak było za moich lat 90.. a nie je cyfryzowac....

Co to takiego e-wykluczenie skoro każdy posiada smartphone z różnymi aplikacjami.A ci niby biedniejsi posiadają najlepsze aparaty.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.