czwartek, 7 lipca 2022

Wiadomości

  • 72 komentarzy
  • 45652 wyświetleń

Człowiek Roku - FINAŁ

Rafał Kamiński z Grajewa zdobył tytuł "Człowiek Roku 2007".

Rafał Kamiński pseud. „Roofi” jest tancerzem, wraz z przyjaciółmi brał udział w projektach teatralnych, tanecznych show, musicalach, festiwalach, koncertach, widowiskach. Współtworzył grupę taneczną „Fair Play Crew".
Rafał przebywa obecnie za granicą więc statuetkę przekazaliśmy mamie Rafała.

Pani Kamińska bardzo przeżywała udział syna w programie telewizyjnym "You can dance".
- "Jestem bardzo dumna z syna, prawdę mówiąc to nie mogłam się doczekać kiedy program się skończy, bo strasznie to wszystko przeżywałam. Wiedziałam, że Rafał dobrze tańczy, nie myśleliśmy na początku, że może tak daleko dojść. Czytamy też forum, gdzie jest bardzo dużo wypowiedzi na jego temat, nie nadążamy już, ma tyle fanek. Dziekuję w imieniu syna".

Gratulujemy e-Grajewo.pl

Lista nominowanych  czytelników e-Grajewo.pl
Karol Choynowski - dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie
Rafał Kamiński - uczestnik programu " You Can Dance"

Grzegorz Maciorowski - właściciel firmy "Durobex"
Barbara Sulewska -prezes „Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców
Paweł Wyrzykowski - prezes Pfleiderer Grajewo SA
Anna Zielińska - prezes Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

Człowiek Roku 2006
Człowiek Roku 2005

Komentarze (72)

W poprzednich latach miano człowieka roku piastowali duchowni może za rok 2007 znajdzie się jakaś osoba swiecka godna tego miana, niekoniecznie z elit społecznych.

Ja byłabym za Roofim. Rozsławił Polskę w tym roku na całym świecie jak żaden inny z nominowanych. Tu oczywiście nie mam nic do zarzucenia ich osiągnięcim, ale Rafał Kamiński to "Zjawisko Roku". Głosuję na niego!

Moim zdaniem paweł wyrzykowski;) jestem tego pewna i koniec kropka;) to wspanialy czlowiek ktory poswieca sie swojej pracy

Roofi na CZłOWIEKA ROKU !!!!!

Stawiam na Roofiego:)

Roofi.Dzięki niemu miliony polaków dowiedziało się,że jest takie miasto jak Grajewo.Cała Polska zazdrości nam takich ziomków jak Roofi.

Do Anety.Rozsławił Polskę w tym roku na całym świecie-dziewczyno co ty wygadujesz to jakaś pomyłka nie przesadzaj z tym rozsławieniem.To prawda w jakiś sposób rozsławił trochę Grajewo a nie Polskę mylisz pojęcia i na dodatek dodajesz jeszcze że na całym świecie-żal mi ciebie zastanów się za nim coś powiesz i napiszesz. Moim zdaniem tytuł Człowieka roku powinna otrzymać ANNA ZIELIŃSKA.

Rafał Kaminski Roofie

człowiekiem roku rzecz jasna powinien zostac ROOFi !!!! ;) tak na marginesie - mało brakowało mu do zwyciestwa, choc dla mnie zawsze bedzie wygranym :D

Człowiek roku 2007 - zdecydowanie Karol Choynowski, dyrektor ZS w WOjewodzinie .. bardzo wiele robi dla szkoły i dba o dobro swoich uczniów, potrafi im pomóc, stara sie aby szkoła była jak najlepsza, najładniejsza, poprostu NAJ ...

do maniek.. "cala polska dowiedziala sie o grajewie" hahahah dobre!! malo osob przywiazuje do tego uwage a jezeli ktos taki jest to juz napewno o tym nie pamieta tylko wy "ciche myszki" z tej wioski. Mieszkam w wawce i jak lecial ten program to mowilem wszystkim ze koles tanczy ode mnie a nikt nie wiedzial o co chodzi.

A ja z e 100% przekonaniem dalabym tytul pani Sulewskiej, ktora w czarujacy sposob utrzymala w tak trudnym okresie gospodarczym siec sklepow w Grajewie. Wielkie slowa uznania dla tej KOBIETY.!!!! Glosujmy na NIĄ.

Ksiądz Dawid Rosiński -zapoczątkował półkolonie,wyjazdy w lato i zimę do Zakopanego,naprawdę dużo dla nas młodzieży zrobił oraz zmienił nas na lepsze

Moim zdaniem wybór nie jest łatwy.Wymienieni kandydaci napewno w swojej dzidzinie są indywidualistami, każdy z nich wiele osiognął i ma na swoim koncie wiele sukcesów.Jednak ja postwię na Rafała Kamińskiego, jego sukces dał wiele radości i dumy mieszkańcom naszego miasta.Pomimo młodego wieku w każdym programie zachował zimną krew .Był przykładem koleżeństwa i pogody ducha.Jest idolem którego można naśladować.Myślę że jego kontrkandydaci w plebiscycie "Człowiek Roku" mogą z dumą wspierać Rafała w jego dalszej karierze tancerza.

roofi kaminski greajewaninem roku 2007

No Rafał powinien wygrac bez zadnych tłumaczeń

Myślę, że pani Anna Zielińska zasłużyła na to miano już od dawna.

Niby Rafał Kamiński tak? Wiecie co zachwycacie się nim jak niewiem. Dopóki nie wystąpił w YCD to mało kto go znał ... taka jest prawda .... A może wybierzcie kogoś kto naprawdę czymś sobie zasłużył. Moim zdaniem Anna Zielińska, ona przynajmniej pomaga .. a Rafał tylko tańczy ... naprawdę sacunek dla Niego, ale bez przesady ...

no jak kto jak nie Rafał Kamiński ja przebywając za granicą naszego pięknego państwa, i naszego wspaniałego miasteczka Grajewa usłyszałam tylko o nim publicznie coś dobrego.A wiec Rafał mam nadzieje bedzie tym człowiekiem roku,dzieki niemu ludzie wiedzą gdzie jest Grajewo.To juz duży plus

Prawda jest taka,że On tylko tańczy...nieżle to fakt,ale tańczy...Powinien wygra ktoś,kto bardziej w swoim działaniu wykorzystuje intelekt niz tylko wysportowaną sylwetkę.Z rozsądkiem więc ludzie!

Do Obserwatora:
Rafał Kamiński w pewnym sensie 'zareklamował' nasze miasto.

Roofi,taki jest mój wybór i nie muszę się nikomu tłumaczyć dlaczego.Obserwator zanim powiesz coś o Roofim ,zastanów się co mówisz.Roofi przed programem YCD był znany w całym kraju w świecie tańca tylko w Grajewie nie było o nim słychać widocznie takie miasto i tu żeby nie być gołosłowna odsyłam cię na stronę FPC (wpisz w google : fpc-ROOFI) to poczytasz o jego skromnych osiągnięciach.Mówisz nie pomaga,to jedz do Białegostoku do jego szkoły tańca to zobaczysz ile dzieci uczy tańca nieodpłatnie.On swoim stylem tańca zaraża,a to lepiej jest tańczyć niż siedzieć pod blokiem piwo pić,albo ćpać.I jeszcze jeden mój argument ON JEST RODOWITYM GRAJEWIANINEM i nigdy tego miasta nie wstydził się,a to dużo.

NA BEZRYBIU I RAK RYBA . CO NAM PRZYJDZIE Z MEDIALNEGO WIZERUNKU MY SAMI MUSIMY DBAC O SIEBIE .UWAżAM żE CZłOWIEKIEM ROKU POWINIEN ZOSTAC KTOS KTO ZATRUDNIA GRO LUDZI I TYM SAMYM DAJE UTRZYMANIE WIELU RODZINOM GDYBY NIE BYłO TAKICH AMBITNYCH FIRM JAK DUROBEX NP. TO WIELE EIECEJ RODZIN BYłBY PETENTAMI OPIEKI SPOłECZNEJ.TANIEC I OWSZEM DOBRA RZECZ ,ALE PRACA WAZNIEJSZA . CO KTO LUBI

za małe grono osób do wyboru

dodaje komentarze a i tak sie tu nie pojawiaja;/ .. ja głosuję na p.Karola Choynowkiego .. świetny dyrektor, wiele robi dla szkoły i dla uczniów, stara się i pragnie aby szkoła była jak NAJlepsza , najładniejsza itd. ;)

do Karoli...Napisałaś,że roofi dobrze tylko tanczy i ma wysportowana sylwetkę.....z całym szacunkiem!!!!!!!!Ale Ty,po tym co piszesz mogę wnosić,iż tego nie potrafisz a intelektem tez nie grzeszysz.pa


Rafał, Rafał! Młody człowiek,utalentowany,mądry,skromny umie fantastycznie zachować się wszędzie i uważam,że MA COś DO ZROBIENIA, i że nie tylko tańczy tak jak uważa jeden z opiniodawców.Rafał i już!

ja głosuję na Panią Annę Zielińską, którą miałam okazję poznać osobiście. Wiem doskonale czym się zajmuje i jak wiele serca włada w pracę z dziećmi. Na osiedlu Centrum w bloku nr. 38 jest świetlica, gdzi epzrychodzą różne dzieci i młodzież m.in.: dziecki, które nie radzą sobie w szkole-przychodzą, by ktoś pomógł im w lekcjach, dzieci z biednych rodzin- tam świętują wszystkie imprezy i święta, gdzie otrzymują prezenty, dzieci "zbumtowane", które uczą się życia i współpracy z innymi, oraz młodzież, która chętnie im pomaga i sama nabiera doświadczenia, robiąc to wszystko z dobroci serca. Wspomne jeszcze, że sprawowana jest opieka nad dziećmi, które przebywają w szpitalu. A To wszytsko możemy zawdzięczać właśnie Pani Ani :)) TAKŻE GŁOSUJCIE NA NIĄ !!

do tymczasowego...Pomyśl sobie,czym się jedynie Rafał wyróżnia...Owszem świetnie tańczy,ale w gronie wszystkich nominowanych wypada najsłabiej!! I nie oceniaj niczyjego intelektu,tylko jakoś mnie"zaskocz"...jakąs ripostą na poziomie zamiast marnym słowotokiem!! Do dzieła!!

A ja stawiam na pania Basie Sulewska. To silna menadzerka i mila kobieta -godna zostac kobieta roku

Nie jestem z Grajewa, ale sama stawiałabym na Rafała Kamińskiego. Dlaczego? Bo rozsławił to miasteczko na skalę całej Polski. Teraz prawie każdy wie, gdzie Grajewo się znajduje:) Poza tym Rafał nie wstydzi się tego skąd pochodzi a to wielki plus. No i najważniejsze działa w Białymstoku razem ze swoimi kolegami. Pozdrawiam

Ja glosuje na Karola fajny nauczyciel i bardzo duzo robi dla szkoly.Milo go wspomonam chociaz mialam z nim tylko w-f.Naprawde zajebisty czlowiek!

a ja dla odmiany stawiam na Pana Maciorowskiego.

Nie wiem czy wiecie ze rafal jedzie na stypendium do Nowego Yorku. Gratulowac mu sukcesu i zyczyc powodzenia wypada, Chlopcze, kształc sie. droga otwarta przed Toba.

Zgadzam się z byłą wolontariuszką.Pani Ania wzęła pod swoją opiekę osoby niepełnosprawne, bardzo dużo im pomaga.niejednokrotnie znajdują się wtrudnej sytuacji życiowej zdawałoby się, berz wyjścia a pani Ania ,jeśli zwrócą się do niej z prośbą o pomoc, udziela im tej pomocy najlepiej jak umie.W dzisiejszych czasach bardzo mało jest takich ludzi wśród nas, którzy widza innego czlowieka i potrafią podać mu rękę, pochylić się nad nim...

Głos dla Barbary Sulewskiej!!! Zdecydowanie!


Glosuje na P.Karola prosze pojechac i zobaczyc ,jak wyglada prawdziwa szkola,internat.
To wszystko jego zasluga.

Głosuję na Panią Annę Zielińską - prezes Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Myślę że to co robi ta Pani w pełni zasługuje na to by zostać Człowiekiem Roku Pozdrawiam

Głos dla szefa Durobex- Grzegorza Maciorowskiego

gospodarka i przedsiębiorstwa są siłą i motorem dobrobytu, podziwiam ludzi takich jak pan Grzegorz Maciorowski. Potrafiących coś zrobić z niczego. GłOS NA PANA MACIOROWSKIEGO "DUROBEX" GRAJEWO.
życze Wam i sobie jak najwięcej takich firm w Grajewie.
Pozdrawiam :))

Człowiekiem roku-Grzegorz Maciorowski...

Szacuneczek dla Grzegorza Maciorowskiego

Dzięki takiemu człowiekowi jest mniejsze bezrobocie-głos na PANA GRZEGORZA MACIOROWSKIEGO''DUROBEX''

Karol Choynowski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Głos oddaję na Annę Zielińską.Wspaniała kobieta.

Jeżeli ci "grajewiak" coś nie pasuje to w wakacje przychodz na BRK to zobaczysz RooFiego.

Pan Choynowski Karol jest odpowiednim człowiekiem do nominacji

człowiekiem roku zdecydowanie Grzegorz Maciorowski. 'DUROBEX" górą!!!

hehe proste ze rafał powinien tu wygrac oj wes wes poprostu tanczył wes przestan to jest chłopak który jest teraz chyba najbardziej znana osoba z grajewa w polsce i przez niego wiele osób wogle sie dowiedziało ze jest cos takiego jak grajewo poznaje duzo osób w sieci po przez takie cos jak fotka i podobne jak ktos sie zapyta z kad jestem odpisuje ze z grajewa to kazdy pisze ze to z tad z kad pochodzi roofi wiec ja nie wiem ale chyba w tym roku on najbardziej rozsławił nasze miasteczko i chociaz to mu sie nalezy on nas :)

Głos na Anię Zielińską.

rafal tanczac nie myslal o grajewie tylko o sobie i swojej slawie lub karierze .. a grajewa wcale nie rozslawil .. wiele slawnych ludzi pochodzi z malych miasteczek a ludzie znaja poprstu ich nazwe .. sa ludzie ktorzy pracuja dla innych a nie dla siebie i to oni zasluguja na miano czlowieka roku ... moim zdaniem powinien byc to p. K. Choynowski

Głos na Panią Sulewską Barbarę

Oddaje swoj glos na Pania Sulewską

człowiekiem Roku powinna zostać pani Ania Zielińska !

Rafał Kmiński,który troche rozsławił te Grajewo

jasne że człowiekiem roku powinien zostać Rafał. przecież nie każdy w Polsce wie gdzie jest nasze miasto on to troszkę zmienił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stawiam na ROOFIEGO

Wszyscy są COOL ale dzięki Roofimu większość ludków w Paolsce wie teraz gdzie jest Grajewo:) Nasze GWO:):)

Rafal, jestes wspanialy..pod kazdym wzgledem!!!!!!!Gratulacje dla Ciebie i Twoich rodzicow...maja ogromny powod do dumy :) Pozdrawiam.

należało mu się !!! GRATULACJE !!!

NO i jeste COOL:):):)::)PZDr ROOFI I MIESZKAŃCOM NASZEGO GwO

Pogratulować! :)

No, kto inny jak nie Rafał:) Ja już się wypowiadałam na jego temat. Gratuluje i Rafałowi i jego rodzicom. Takiego syna to też bym chciała mieć:) Pozdrawiam

to było za proste ... wiedziałam że wygra roofi

gratulacje dla rafla super tańczył pozdrowienia od Weroniki.

Nie mogło być inaczej, Roofi górą, ale Pani musi być dumna z syna... W koncu jakaś sprawiedliwość!!! GRATULUJĘ:))

Przecież on już nie jest Grajewianinem.

Elu,jast grajewianinem,jego rodzice,jego babcia,jego dziadek.A,ty jesteś grajewianką,twoji rodzice są z Grajewa,twoji dziadkowie są z Grajewa,jeśli tak to masz prawo zadawać takie pytania,bo jeśli nie,to .............

Rafal gratulacje ,Pani Bożenko gratuluję tak zdolnego syna pozdrawiam

nawet nie pofatygował sie odebrac nagrody osobiście!żal

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.