5 pomysłów na zabawy we dwoje

aktualizacja: 2021-03-01 18:43:14     nr wiadomości: 44998     przeczytano: 1041     Ilość komentarzy komentarze: 0

Do każdego związku prędzej czy później wkrada się rutyna. Nawet najbardziej namiętne relacje potrafią przygasnąć. Ogień można jednak z łatwością ponownie rozpalić, jeżeli tylko obie strony tego zechcą. W łóżku ogranicza was wyłącznie wyobraźnia. Zabawy erotyczne we dwoje potrafią rozgrzać atmosferę i wpłynąć pozytywnie na cały związek nie tylko na sferę łóżkową. Poniżej znajduje się 5 pomysłów na to, jak możecie urozmaicić swoje wieczorne zabawy we dwoje.

   

Zmieńcie przestrzeń

Nasza sypialnia jest bezpieczną przystanią. Wszyscy w swoim łóżku czują się komfortowo. W takim razie warto pozwolić sobie na nieco szaleństwa i opuścić spokojną strefę. Osoby bardziej stonowane, ceniące sobie mimo wszystko wygodne łóżko mogą zarezerwować sobie hotelowy pokój. Pary bardziej odważne mogą skusić się na nieco szaleństwa i spełnić swoje fantazje na schodach, pralce czy podłodze. Warto przerwać rutynę, zamiast klasycznych zabaw we dwoje w łóżku zróbcie to gdziekolwiek byle nie w łóżku. Jeśli jesteście naprawdę odważną parą, może fantazjujecie o seksie oralnym w pustej sali kinowej lub sklepowej przebieralni? Warto zdawać sobie sprawę ze swoich marzeń erotycznych.

Przebieranki i role play 

Propozycja nie dla każdej pary, ale na pewno niektórzy odnajdą się w takich sytuacjach. Warto czasem opuścić nie tylko swoje łóżko, ale również swoje życie. Zamiast być sobą możecie być pacjentem i pielęgniarką, prawnikiem i sekretarką, policjantem i kryminalistką, czy nauczycielem i uczennicą. Wszystkie te scenariusze pomogą wam zapomnieć o codzienności. W tej jednej chwili będziecie mogli po prostu bawić się życiem i cieszyć niezapomnianą nocą. Dodatkowo odgrywanie scenariuszy daje wam bardzo dużą możliwość wprowadzania kolejnych modyfikacji. Jeżeli jakaś wizja szczególnie wam się spodoba, na rynku istnieje bardzo duży wybór seksownych strojów w dość atrakcyjnych cenach. Strój niegrzecznej uczennicy może rozpocząć waszą zabawę erotyczną w łóżku, a zakończyć ją w klasie pod tablicą.

Zastosujcie zabawki

Wiele par boi się zastosować akcesoria erotyczne. Nie ma jednak powodu do obaw, pozwalają one poczuć obu stronom coś niesamowitego. Świetnie można przełamać rutynę oraz doznać nowego rodzaju przyjemności. Niezastąpione okazują się wibratory dla par, które potrafią doprowadzić kobietę do szaleństwa. A szalejąca z podniecenia partnerka z łatwością doprowadza swojego partnera do granic podniecenia. Jeżeli macie ochotę, zastosujcie również korki analne lub innego typu akcesoria. Ważne, żebyście razem czuli się w komfortowo podczas swoich zabaw erotycznych we dwoje, idealnie sprawdzi się tu wibrator We-Vibe Chorus.

Femdom

Przeważnie w naszych sypialniach panuje dość neutralna sytuacja, ewentualnie to raczej partner nieco bardziej przewodzi podczas seksu. Warto spróbować odwrócić te role i dodać nieco pikanterii. Dominująca kobieta to fantazja, która przewija się w męskich głowach bardzo często. Wiele kobiet również ma ochotę przełamać standard, w którym to one muszą być grzeczne i posłuszne. W waszej sypialni możecie zaprowadzić władzę kobiet. Niech partnerka przejmie całkowicie inicjatywę, a partner na pewno będzie bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. Tego typu zabawy mogą mieć również bardzo pozytywny wpływ na życie poza sypialnią. Kobiety często dzięki tego typu działaniom odnajdują w sobie silną, pewną swoich racji i stanowczą postawę.

Elementy BDSM 

Coś dla odważniejszych par. Jeżeli znudziły wam się grzeczne zabawy we dwoje wieczorem, warto zacząć nieco rozrabiać. Wosk, klapsy, klamerki na sutki, wyzwiska, wiązanie oraz krępowanie, wysokie szpilki, smycze, obroże, wibratory dla par, a to wszystko przyprawione lateksem lub nagością. Jeżeli taka wizja was nie przeraża, a wręcz przeciwnie to musicie spróbować. Dzięki wprowadzeniu elementów BDSM możecie doznać czegoś znacznie intensywniejszego niż klasyczny seks. Urokiem BDSM jest to, że możecie wybrać wyłącznie te elementy, które wam odpowiadają. Lubicie klapsy, ale smycze i obroże już wydają wam się mało atrakcyjne? Idealnie, już wiecie co włączyć do waszych zabaw erotycznych we dwoje.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.