Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 1892 wyświetleń

46. KONKURS PIOSENKI

Termin i miejsce konkursu:
- 29.06.2024 r. (sobota) Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur w Szczuczynie (ul. Sportowa 28c) / od godziny 15:00;
- Zgłoszenia uczestników konkursu przyjmuje Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11, 19-230 Szczuczyn).
- Zgłoszeń można dokonywać osobiście w siedzibie BCK w Szczuczynie lub drogą e-mail: bckszczuczyn@wp.pl,


Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 24.06.2024 r. do godziny 17:00.

piątek, 14 czerwca 2024

Piknik z Folklorem 2024

Komentarze (2)

Może się czepiam, ale jakie kultury promuje Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur w Szczuczynie? Czy aby nie jest to polska placówka samorządową opłacana z podatków polskiego podatnika, której głównym zadaniem powinno być promowanie kultury polskiej wśród ludności polskiej zamieszkującej Szczuczyn i okolice ? Skąd ta wydumana nazwa? Czy Szczuczyn leży na granicy jakiś kultur (granic?), czy ma znaczące mniejszości narodowe, etniczne, kulturowe, których nie mają pobliskie Grajewo czy np. Mońki? Cytuję za SJP znaczenie pojęcia "transgraniczny" - ?przekraczający granice państw, istniejący ponad granicami państw.

O co chodzi dziki
Poprostu na tym tam Transgranicznym Centrum Kultury to jest miejsce gdzie odbędzie się konkurs to nie ma nic wspólnego z twoim wywodem
Tak się miejsce nazywa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.