Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 4649 wyświetleń

4. fala po wakacjach ?

4. fala po wakacjach ?

Ministerstwo Zdrowia spodziewa się, za dwa miesiące każdy przypadek zakażenia koronawirusem będzie sekwencjonowany, wynik badania ma być znany przed upływem izolacji zakażonego. Osoby, u których wykryte zostaną groźne warianty, np. delta, zwolnienie z kwarantanny i izolacji uzyskają po negatywnym wyniku testu.

 

Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) Polsce: ostatniej doby zachorowało 241 zmarło 62 chorych.

  • Liczba zakażonych w województwie podlaskim: przybyło w ciągu ostatniego dnia 7 (1 w powiecie grajewskim). Liczba przypadków śmiertelnych: 1 (0 w powiecie grajewskim).

  • Grajewo: liczba osób objętych kwarantanną 11liczba wykonanych testów: 51

Komentarze (20)

Już nakręcacie ludzi?

Wiadomo JUŻ od dawna. Szczepią, szczepią a plandemia ma się dobrze. Musi, taki jest plan!!!!

na jesień 5 fala a na święta Bożego Narodzenia 6 fala i tak w koło pierdoło!

Duda zrobi córce wesele i będzie 4 fala heheheh

Oczywiście bo ludzie znów za dobrze mają, poza tym pani Kinga D ślub ma więc trzeba poluzowanie i statystki po zaniżać

Kuwa prorocy jasnowidze skąd mogą wiedzieć

Oplaty, nowe podatki ide katastrofalnie w gore. Lekarze i pielegniarki zarabiaja niebotyczne sumy ,ktore beda splacane przez pokolenia, na jedna zmarlego na covid przypada ponad 200 osob zmarlych na nieleczone choroby, lekarze uciekajacy przed chorymi ale prywatnnie przyjmujacych pacjentow jakby nigdy nic. Ludzie obudzcie sie !!!!!!!

No jak to ?! Tyle milionów wyszczepionych i nadal grożą kolejnymi falami ? Czyżby szczepionki nie działały ?

Będzie 4,5,6 .......fala. Sezon grypowy mamy dwa razy w roku, a więc kolejne fale będą.

Niech przestaną, bo będzie jak z tym dzbanem co wodę nosił.

Jakaś masakra co sìę dzieje pozabija nas wszystkich ta straszna choroba na razie też ma wakacje ale za dwa miesiące ,jak odpocznie to dopiero będzie szaleć ,szybko niech wraca bo kasa się kończy .

Juz od dlyzszego czasu nie przybywa w powiecie grajewskim zakazonycj.To kto jest na tej kearantannie? Bo powracajacy z zagranicy nie maja kwarantanny a jesli ktos wraca to robi test

Rehabilitacja pocovidowa w Grajewie kolejna kpina z chorych - kolejne sanatorium dla znajomków i rodzin grajewskiej tzw.elity. Sponiewierany przez covid lecz bez koneksji nie ma szans.

a komu oni placa te podwojne pobory jak nie leza na oddziale zakaznym covidy .....i jeszcze im malo samochody nowka z salonow pokupywali eldorado to i pragna aby nastepna fala przyplynela toz to zlododajne ciele

Będzie 4, 5 i 6 fala, a potem może i 16ta bo na to pozwalamy. Póki będziemy pokornie robić co nam każą, to szaleństwo się nie skończy

Czekajcie za pare lat niech te szczepionki wejdą. Zobaczymy jak wtedy ludzie będą chorować. Tylko nikt nie bedzie wiązał to z szczepionkami.
No i na jesieni kolejna fala i inne szczepionki bo te juz powiedzą, że na tą odmianę wirusa już nie działają.

"Japa" - nie ma czego zazdrościć. Rehabilitacja elit w sanatoriach przebiega często na zasadzie "turnus mija, ja niczyja".

Do -Pielegniarka.Super komentarz !!!

pielegniarka ......chyba napisala prawde

Znowu zaczną oszukiwać ludzi czwartą falą , nie dajmy się.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.